Nov 102006
 

Eilne õhtu oli konkurentsitult üks parimaid mu elus. Iiris pidas oma lahkumispidu (ta lendab nimelt ülehomme Londonisse lapsehoidjaks).

Et Iirisel Londonis ikka kõik libedalt sujuks, ostsime talle Muraka ja Keilyga lahkumiskingituseks libesti :P

(Sellega seoses oli omaette teema muidugi see, kuidas Tikker käis kõva häälega Ülemiste Rimi kosmeetikaleti müüja käest küsimas: “Kas teil siin kuskil libestit ka müüakse? Lasnamäe Centrumi Rimis küll oli.” Müüja oskas ainult arvata, kus see olla võiks ja arvas muide täitsa õigesti.)

Kodus veini juues tuli Murakale geniaalne idee mu hari püsti ajada ja kuna Keily oskab isegi rastasid teha, polnud üks väike hari talle mingiks probleemiks. Veerand tunniga valmis ja tema sõnade kohaselt parim, mis ta kunagi teinud on. Ma nägin kuradi hea välja :P Keily väitis, et ta pole kunagi näinud harja, millele nii palju tähelepanu pööratakse, absoluutselt kõik inimesed vaatasid mulle tänaval järele.

Lõpuks jõudsime G-sse. Iiris nägi ka sigahea välja. Nii hea, et kui ma oleks lesbi, siis ma oleks ta raudselt ära lohistanud :P Me olime ilma igasuguse kahtluseta baari kaks kõige ilusamat naist. Ja me sobisime perfektselt kokku – kaks pikka seelikus tšikki mustas ja punases.

Ja! Mind kutsuti tantsima! Minu jaoks oli see ikka väga suur kompliment. Ma olen kuum mõlema soo hulgas :P Tantsisin kolm tantsu, aga siis läksin Iirise juurde tagasi, sest minu naine oli ikkagi kõige ilusam.

Üldiselt oli lihtsalt väga chill (baaris ainult tüdrukud – kellele neid mehi ikka vaja on ;)). tantsisin üle mitme kuu ja mõtlesin, kuidas olen saanud nii pikalt ilma olla – ma jumaldan tantsimist. Nüüd on jälle pisik veres ja tahaks kohe täna Krahli minna (mida ma tõenäoliselt ei tee, sest sain öösel alla kolme tunni magada).

PS. Mul on nii pagana kahju, et ma olen hetero. Ma arvan siiralt, et biseksuaalsena oleks elu palju põnevam :P

  3 Responses to “Ja minul oli baari kõige ilusam naine”

  1. julmalt armsad pildid

  2. Haa! Ma just vist mõtlesin välja, kust su nägu mulle hirmus tuttav tundub! Kui sa Iirisega koos veel kusagil kunagi hänginud oled, on tõenäosus et sealt. Haa. Hahaa. Muhhahhaa.

  3. Hmm. viimati nägid mind Glikis (sel päeval, kui Pride oli) koos Ruudu ja muu rahvaga, seda mäletad? Siis mainisin ka, et tean sind Iirise juttudest juba ammu (jutte kui selliseid ei mäleta, lihtsalt sinu isikut).

    Iirisega olen juba kuus aastat ringi hänginud nii siin kui seal :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.