Niuts!

Avastasin, et olen oma blogi 10 000. külastaja maha maganud. Oleks kangesti tahtnud selle külastuse andmed siia kopeerida. See on see asi, kui oma Sitemeterit küllalt tihti ei vaata. Ma olen nördinud!

Kiiduväärt asjana pean aga ära mainima selle, et tervelt 60% minu lugejatest kasutab Firefoxi ning kõigest 36% IE-d (loe: idiot explorerit). Viimastel soovitan soojalt idiootidest inimesteks saada!

3 thoughts on “Niuts!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top