Feb 072007
 

Kunagi ma käisin jube tihti kinos. Keskkooli ajal näiteks vaatasin kõik filmid ära, mis vähegi meeldisid. Siis oli lihtne – kinos korraga 2-3 filmi, enamasti nädal aega ja igal reedel tulid uued. Popimad olid mitu nädalat. Õpilasele oli soodustus. Pilet oli suht normi hinnaga.

Ülikooliajal sai ka üksjagu käidud. A-ga peamiselt.

Aga nüüd on juba pikemat aega ikaldus. Peamiselt vist sellepärast, et Tallinna austatet superkino piletihinnad on võrdlemisi krõbedad ning mina nende eest eriti maksta ei raatsi.

Viimati käisin üle pika aja Bondi vaatamas, aga see on ka ainus must be. SELLELE võin alati kulutada.

Firma jõulupeol saime aga muuhulgas kingituseks paar kinopiletit. Mul on üks veel alles. Kehtib 12. märtsini. Nõtlen juba tükimat aega, mida vaatama minna. See peaks ikka väärt asi olema!

Tahab keegi soovitada? Vihjan, et mu lemmikfilmid on sellised, kus on nii nalja, põnevust kui ka seksi. À la Bond, The Thomas Crown Affair jms. Et ma tõesti ei viitsi mingit tõsimeelset draamat vaadata, ma otsin kinost ikka eelkõige meelelahutust. Õudukaid nt ka vihkan. Jne.

Üldiselt tõstatasin aga teema üldse sellepärast, et Maris kutsus mind Kosmosesse ja ma avastasin, et seal on nädala sees vähemalt kella kuueni pilet 25 kr. Krt, ma olen ära unustanud, kui odav koht see on! Selle raha eest võib küll palju asju ära vaadata :D Borati näiteks (rohkem ma selle eest küll ei maksaks). Igal juhul neljapäeval läheme vaatama sellist filmi nagu Step Up. Naistekas, tean. Aga paistab miskine Dirty Dancing uusversioon ja see film mulle iseenesest väga meeldis.

Ühesõnaga peaks kinokultuuri jälle au sisse tõstma. Suurelt ekraanilt on ikka tunduvalt ägedam vaadata.

Võite mind alati Kosmosesse kutsuda! Plazasse võib muidugi ka, aga ainult sel juhul, kui mulle välja teete ;)

Elagu kino!

(Ja soovitage mulle, millele oma viimane tasuta pilet kulutada. Kui ei soovita, siis lähen Uuspõldu vaatama!)

  2 Responses to “Kino (taas) massidesse!”

  1. Mina läheks vaataks “Vesi Peale” kui see veel jookseb…

  2. CC-Plazas on üks hüva film “Väljamõeldisestki veidram” (Stranger Than Fiction). Mees viis mind vaatama, kui tuju oli kehv (mul, tal võibolla ka). Seal muidugi südamlikku draama elementi üksjagu on. Aga seksi ikka natuke ka. Tapmist ja tagaajamist praktiliselt pole. Nalja on. IMHO lahe, vaatamist väärt :-)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.