Feb 052007
 

Käesoleva sissekandega kutsun kõiki kehtiva ID kaardi omanikke endale kuu lõpus külla e-valima. Internetis saab hääletada vaid eelvalimiste ajal 26-28. veebruaril ehk kuu viimase nädala esimesel kolmel päeval. Täpne kuupäev on veel täpsustamisel ja võtan kuulda kõigi asjast huvitatute soovitusi. Kuna mul endal on 26 ja 28 tööpäevad, siis ise eelistaksin 26. või 27. kuupäeva. Kui üritus jääb minu tööpäeva sisse, on algus kell 21. 27. veebruaril aga võiksite mu poolest kasvõi hommikul tulla.

EDIT: 28 jääb ära. Eelistaksin 26, kõne alla tuleb ka 27. Kellel veel eelistusi, andke teada, muidu jääb 26!

Plaanis: suuremas koguses alkoholi tarbimine ning pärast seda ülimalt vastutustundlik e-valimine. Kultuuriline osa selgub aja/õhtu jooksul.

Kui mul õnnestub kusagilt alkomeeter laenata, siis rakendan ellu ka reegli: kainelt valima ei pääse. Valima lubav promill on välja selgitamisel, ettepanekud teretulnud! (kui alkomeetrit sebida ei õnnestu, jääb reegel kehtima, aga kainuseaste on igaühe enda südametunnistuse asi)

Niisiis ootan ettepanekuid kuupäeva, kultuuriprogrammi ja kõige muu suhtes. Tehke kuu lõpp vabaks ja pange eelvalimised oma märkmikku suurelt ja rasvaselt kirja.

Registreerumine selle sissekande kommentaarides.

EDIT: Mu noor advokaadist sõber juhtis tähelepanu väga olulisele asjale. Tema lahkel loal tsiteerin: hääletamise salajasus on tagatud eraldi hääletuskabiini sisseseadmisega, mille ukse vahelt võib juhiseid küsida :D

EDIT 2: Kaasa alkohol ja ID kaardi PIN-koodid!!!

PS. Keskerakonna jüngrid, hoidke eemale! Kombluspolitsei kontroll on range ning vahele jäämise korral ootab teid otsetee Tikri 4. korruse rõdult alla. Teid on hoiatatud!

  13 Responses to “Avalik üleskutse: kõik Tikri juurde e-valima!”

 1. Sa võiks sellest sissekandest kleepsu teha, muidu on see 26ndaks ammu teiste postituste virna alla vajunud.
  Kultuuriprogrammiga on kahtlane. Mida sa seal ikka kultuuritad, kui kõik on juba joogised nagu…
  Muidu ma võin piraat-animet sebida.

 2. panen ennast kirja.

 3. purjus peaga valima??? see on valimiste rüvetamine!
  programmi peaks kuuluma hoopis lühikokkuvõtete esitamine kõigi erakondade platvormidest ja nende kriitiline analüüs :P lisaks ühinen väga tugevalt nõudega privaatsele hääletuskabiinile, kuhu ükski silmapaar ei näe :D
  oma kohalolekut ei kinnita ega lükka ümber. purjus peaga… rüvetamine, rüvetamine, rüvetamine!

 4. Nii, kultuuriprogramm on selge – auväärne ajakirjanik Pips esitab meile lühikokkuvõtted kõigi erakondade platvormidest ja nende kriitilise analüüsi. Kuulamine pole kohustuslik.

  Valmisikabiini privaatsuse saavutame soovi korral läpakale ja valijale teki peale viskamisega.

  Veel küsimusi? ;)

 5. okei, nüüd ma kinnitan enese mitteilmumist auväärsele üritusele!

 6. ega praeguses poliitilises olukorras kaine peaga valima kyll ei läheks.

 7. Njaaaa… nõrgalt esineme. Tegelt mul on ettepanek, et valimiste puhul vaatame Peter Jacksoni splatterit “Bad Taste” joomise vahele. Ja võibolla kui väga koomas ei ole siis üritame midagi valida kahh.

 8. Kõike võib vaadata, võtke ainult kaasa. Liiga kooma ei tohi ka juua, muidu võib kogemata Keskerakonna valida. Siiski piisavalt, et olukord Eesti poliitikas enam karjuma ei ajaks. Tricky… See piir tuleb ise ära tunnetada. Ma arvan, et saame hakkama!

  Offf, ma siis eeldan, et sina oled ka käpp ;)

 9. No see sõltub esialgu… minusugune heitliku elusaatusega joodik ei tea kunagi ette. Samas, kui kõik läheb hästi siis oleks käbbb küll.

 10. Et äkki ma siis tulen ka?

 11. Jaa, ma mõtlesingi, et pean sinu ka kutsuma. Aga tore, kui kodanikud ise aktiivsust üles näitavad. Nii peabki!

 12. […] nädalat tagasi kutsusin kõiki enda juurde e-valima. kinnitan, et kutse on jõus ja püha üritus leiab aset homme õhtul. […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.