Feb 052007
 

Selline tore uudis siis täna Delfis.

Ma ei ole siiani aru saanud, MIKS üritatakse iga üledoosi saanud narkomaani elustada. MIKS kulutatakse minu kui maksumaksja raha selle mõttetuse peale??? Jah, ma olen kuulnud argumente stiilis “Minu laps sattus korra paha peale ja kui teda poleks elustatud, siis ta oleks praegu surnud. Tegelikult on ta tore poiss.” Ma osaliselt isegi mõistan seda argumenti. AGA. Enamik neist vastikutest värdjatest (90%? ma ei julge numbritega spekuleerida, aga selline mulje on igatahes jäänud) on siiski lootusetud narkosõltlased, kes käivad oma igapäevase doosi kättesaamiseks MINU või ükskõik kelle teise poes vargil. Ja siis ma maksan veel iga aasta riigile, et neid elus hoitaks.

Ja mis on tänu? Nad löövad neid rahustada püüdnud politseinikku SÜSTLAGA.

Ilusas maailmas me elame, pole midagi öelda.

See on üks neist kordadest, kui mul vihast silme ees mustaks läheb.

  2 Responses to “Kuradi narkomaanid”

  1. Tikrike, kas sinust on vaheapeal neetud kapitalist saanud, et sa räägid OMA poest.

  2. Ei, ma kõigest töötan selles poes. Klienditeenindaja kohustus on ühtlasi hoolitseda selle eest, et kaupu ei varastataks, kas tead. Narkomaanidega on mitmel korral tegemist olnud. Vastikud värdjad.

    Sry, aga tõesti.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.