Feb 072007
 
Kirjutan teile tulevikus:
  • sellest, kuidas Tikker oma nime sai
  • sellest, mida arvab Tikker päriselust ja blogielust
  • üldhariva sissekande tuludeklaratsioonist

Esialgu rohkem ei tulegi meelde. Olen lihtsalt seoses nende teemadega viimasel ajal pikalt mõtisklenud ja diskuteerinud ning mõelnud, et peaksin neist ka teile kirjutama. Aga iga asi omal ajal. Ma kirjutan vaid siis, kui tuju on. Ma kirjutan ainult kirega.

Tänase õhtu viimane küsimus oleks aga hoopis selline: miks kuradi pärast ei hoia mehed, kellega ma juhtumisi seksida tahan, ennast Tallinnast eemale? Tartusse tagasi, teie kõik, seal on teie õige koht!

(Küsimus on esitatud siiski suhteliselt heatujulisel toonil. Ühtlasi leian, et poleks vaja lasta ennast kõverale teele meelitada, tavatrajektooril töö-kodu-töö neid enamasti ei kohta. My bad!)

  One Response to “Ma luban, et…”

  1. […] Üle kaheksa kuu tagasi lubasin ma suure suuga kirjutada mitmetest asjadest, sealhulgas Tikri nime ajaloost. Päriselust ja blogielust olen ma praeguseks kirjutanud vast rohkem kui korra, aga tuludeklaratsioonist ehk kunagi hiljem, igatahes mitte nii kaua, kuni Londonis elan – see minu jaoks hetkel vähimalgi määral päevakajaline. […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.