Feb 122007
 

Mitte et ma üldiselt poleks optimist ja juustel poleks omadust kasvada, aga…

RAISK, MU JUUKSED ON LIIGA LÜHIKESED :(

Et nagu. Mis kuradi kasu on sellest, et sa viid juuksurile pildi, kui ta IKKA omaloomingut teeb? Miks ta üldse küsib, kas mulle harja laius sobib, kui ta selle jaatava vastuse peale IKKA kitsamaks teeb?

Ma ei eitagi, et harjana nägi kogu see värk sitaks hea välja ja mida lühem see on, seda paremini püsti püsib, aga üldiselt liigun ma 90% ajast siiski ilma harjata. Jajah, ma võiks ja peaks tihemini harja kandma, sest see on äge ja ma teeks/teen seda ka hea meelega. Lihtsalt ma käin tööl, kus ma EI VÕI harja kanda, lisaks ei oska ma seda ise püsti ajada ning oskajat pole enamasti käepärast. Hea öelda, et õpi ära – raisk, te ikka teate, kui saamatu ma igasuguste soengute tegemisel olen??? Peavõru oskan pähe panna (seda enam kanda ei saa, juuksed on liiga lühikesed), kahte punupatsi oskasin endale punuda… See lühidalt ka kõik. Mingisuguseid krokodille või ülespandud soenguid ja muud taolist pole ma kunagi osanud teha ja ma ausõna ei kujuta ette, et ma oma harja püsti ajamisega kunagi ise hakkama peaks saama. Ma olen selleks liiga saamatu, päriselt. Sellest rääkimata, et käed viie minutiga meeletult ära väsiks.

Jah, kui küsimus oleks ainult pikkuses, oleks ma täitsa vait. See kasvab jumala kiiresti tagasi. Paraku on küsimus ka laiuses. Ma ju nägin ise ka, et ta seda kitsamaks tegi, oleks võinud karjuda või midagi… Mulle lihtsalt ei jõudnud kohale, et see üldmuljele nii traagiliselt mõjuda võib. Ja siili ülejäänuga võrdseks kasvatamine pole enam nädalate küsimus, eks.

P*sk.

Hetkel on mul siis soeng, kus juuksed katavad napilt siili osa ära, praktiliselt poisipea, naiselikkusest pole suurt midagi järel, peavõru kandes näeksin välja nagu siilike… Ja mis kõige hullem – juuksed ei ulata kõrva taha! See lihtsalt frustreerib ja ei lase seisu hetkekski unustada. Kui kolm kuud tagasi esimest korda harja lõikasin, ulatusid juuksed loomulikus asendis napilt kõrva taha, üldmulje oli kena naiselik ja kõik oli üldse lill. Nüüd aga… Raisk. Need juuksed jäävad ETTE. Ma ei viitsi mingite klambritega jamada. Isegi läätsede silma panemine on paras k*pp.

Palavik on 37.2, kurk valutab, ehkki olen teed joonud ja tablette imenud, pea ka tuikab, isegi selg ja kael on valusad.

Õnnetu olen.

EDIT: Sain just veel ühe ebameeldiva uudise. Nüüd on ikka kõik asjad tõesti äärmiselt s*tasti.

  One Response to “See läks nüüd küll s*tasti”

  1. jajah, juuksurid on saatanast :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.