Feb 172007
 

Nüüd pole enam taganemisteed – ostsin just lennukipileti ära :D

Kui paar päeva tagasi vaatasin veel, et 28. märtsil maksab pilet €23.99 ning 4. aprillil €42.99, siis täna ostma hakates oli 4. aprilli hind juba €52.99 (neile hindadele läheb nagunii juurde lisatasu €9 inimese kohta). See aga tundus juba kole kallis, eriti arvestades fakti, et 28. märtsi hind oli samaks jäänud. Niisiis pidasin Iirise ja Murakaga veidi nõu ning otsustasin siiski märtsi lõpu kasuks. Kiireks küll läheb, aga saan hakkama. Ühtlasi on 28. märts Muraka sünnipäev ning ta saab kolmapäeva õhtul Londonisse tulla. Äge! :D Neljapäeva õhtuks või hiljemalt reede hommikuks peab ta tagasi minema, sest pere läheb kolmeks päevaks reisile ning lapsed jäävad tema hooleks… Võib-olla lähen selleks ajaks talle külla :P

Pileti ostmisel tekkis otse loomulikult veel üks ettenägematu kulutus – lisateenustasu €7.50 krediitkaardiga maksmise eest. Ühtlasi oli seal kirjas, et Visa Electron kaardiga maksmisel lisatasu pole, see on aga (Hansapanga klienditoe väitel) vaid deebetkaart, millega omakorda pole üldse võimalik lennupiletite eest maksta, sest see on nii ebaturvaline. Ma ei saa aru, miks seda deebetkaardiga maksmise võimalust siis üldse pakutakse, kui seda teha ei saa? Tigetsesin natuke igatahes. Mitte et see summa eriti suur oleks, eks, aga nii põhimõtte pärast.

Kokku läks pilet maksma €23.99 + €9 + €7.50 = €40.49 ehk ümmarguselt 640 krooni. Odav ikkagi.

Mul on nii hea meel, et sellega korda sai. Ei kripelda enam pidevalt mõte, kas pilet ikka homme ka veel nii odav on. Ja sama oluline, nagu alguses mainitud – enam pole tagasiteed.

Kõige suurem probleem on endiselt siia korterisse uute elanike leidmises. Mu esimene variant langes ära, teise tõsiseltvõetavust pean uurima ja selleks on vaja Leppa.

Aga mainin veel kord ära:

Alates aprilli algusest ja vähemalt aasta lõpuni välja pakkuda 2-toaline 46 m² korter Mustamäel Siili peatuses. Väga heas korras, üks tuba läbikäidav; vannitoas dušikabiin, põrandaküte, pesumasin; köögis köögimööbel, külmkapp, gaasipliit (see moodne, kus tule saab nuppu vajutades ja tikke peab ainult praeahju puhul kasutama); magamistoas sisseehitatud riidekapid; elutoas lahtikäiv kušett, mida saab suurepäraselt kasutada kaheinimesevoodina; 5-megane püsiühendus 350.- kuus, üür 3500+maksud, mis on kõige külmemal ajal kokku ca 1500 kr. Sobib ideaalselt paarile, aga sama hästi ka kahele inimesele, kui üks on nõus läbikäidavas toas elama (pole üldse hull, ise elan praegu). Minu poolest võib siia muidugi kolida ka üksi, kolmekesi või kuuekesi ;)

Kui oled huvitatud või tead kedagi, kes võiks olla, anna märku!!!

  4 Responses to “Ostetud!”

 1. mis kell Sul lennuk läheb?
  ma ise peaks muidu u. 15:30 ülemistes maanduma :P

 2. Kuule, 11:45 juba ;)

  Aga tagasiteel tuled Londonist läbi? Võiks ju kokku saada :D

 3. ei noh, teema selles, et 28 märts pool neli, maandun oslo lennult… :(
  Sina hingad sellel ajal juba UK lõhnu. :)
  vahepeal oli plaan küll läbi londoni koju tulla, + väike mõte isegi läbi hollandi, aga nüüd on kindel, et hulkuma seekord ei lähe.

  mais v juunis külastan teid aga kindlasti! ;)

 4. woohoooooo !!!!!!!!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.