Feb 262007
 

Kolm nädalat tagasi kutsusin kõiki enda juurde e-valima. Kinnitan, et kutse on jõus ja püha üritus leiab aset homme õhtul. Kellaaega ei viitsi paika panna, nagunii keegi sellest kinni ei pea. Enne seitset-kaheksat vaevalt. Kuidas ise jõuate ja viitsite.

Tegelikult olen ma mures üldise valimisaktiivsuse pärast, sest kõik alguses vägagi huvitet kodanikud avastavad järjest, et nende ID-kaardi PIN-koodid on teadmata kohta kadunud. Pips, Marko ja Lontu nt. oHpuu, va reetur, käis eelvalimiste ajal ära… Või vähemalt nii ta oma MSNi nimes kuulutas.

Siiani on reaalset valmisolekut avaldanud vaid Offf ja Oop. Räägin homme veel Vaskaga, huvitet ta igatahes oli, iseasi, kas homme õhtul aega ja paroolid kuskil kättesaadavas kohas. Loodame parimat.

Ja olekski nagu kõik. Või ma unustasin kedagi?

Mainiks siinkohal ära, et niisama võib ka tulla. Head nõu andma ja alkohoolseid jooke tarbima.

Mina igatahes kavatsen ennast purju juua ja seejärel pidulikult Villu Tamme valida.

Muideks, oHpuu, sa oled mulle pudeli veini võlgu! ;)

Ehk siis. Kõik on endiselt kutsutud. Kaasa alkohol ja/või ID kaart+koodid (viimase olemasolu puudumisel piisab esimesestki. Hea meelega ostaks teile juua ka, aga rahaline seis näitab halastamatult palgapäevani 176 kr. Sutsu nukker)

Juhiseid kohale jõudmiseks jagan mailis ja MSNis.

Ole vastutustundlik kodanik – tule valima!

  One Response to “Homme kõik Tikri juurde e-valima!”

  1. Koode saab pangast. Lähed sinna, seisad saba ära ja kysid. Kindluse mõttes on kasulik võtta mõni suurem kontor, vähemasti Yhispangas yteldi, et igas kontoris ei saa. Harju tänaval näiteks sai, seal pole kunagi inimesi ka.

    Samast, muuseas, saab ka ID-kaardilugejaid umbes 100 krooniga. K-arvutisalong reklaamis kunagi 89krooniseid, aga need võivad ka otsas olla. Kysige hästivarustatud…kust iganes. Photopointidest. Kui täna ei ole, äkki võtavad homseks myyki.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.