Feb 262007
 

Viimasel ajal näen täiesti idiootseid unenägusid ja isegi mäletan neid hommikul. Detailselt siiski mitte, nii et väga pikalt ma teid (teie õnneks!) tüütama ei hakka.

Ööl vastu pühapäeva Kaidi ja Madise juures nägin unes, et olen Tyra Banksi tütar. Noh, mingi ammu kadunud või nii. Ja siis ma läksin tema juurde elama. Päris äge oli.

Täna öösel nägin unes, et käisin Potsatajal külas. Jumal teab, mis eesmärgil, aga muuhulgas arutasime igatahes tema viimase postituse tagamaid (millest ma ei ole siiani päriselt aru saanud, ehkki omad kahtlused on. Ootame-vaatame).

Ja teine unenägu oli selline, et meie korteris oli mingi toru, mis tuli seina küljest lahti ja hakkas musta värvi p*ska välja purskama. Helistasin korteriomanikule, kes tuli kohale, keeras toru seina külge kinni ja tahtis 20 krooniga mu modemit ära osta. Seletasin talle, et sain modemi Elisast ja pean selle mingil hetkel tagasi viima ja üldsegi mul on seda interneti jaoks vaja, aga tema ütles, et ainult ruuterist piisab ka, võttis modemi kaasa ja läks minema. Kusjuures unenäos piisaski ainult ruuterist, nett oli olemas :D

See unenägu sisaldas tegelikult tunduvalt rohkem detaile, mida ma nii hästi ei mäleta, et neid siia kirja panna, siiski üks kõige häirivamatest, otse loomulikult taas kord seksuaalse alatooniga (sest noh, mis muu mind kurat ikka häirida saaks, õudukaid ma õnneks ei näe), kus teiseks pooleks oli minu ülemus P. No teate, üldiselt on asi juba suhteliselt creepy ja ma katsun selle nüüd kähku ära unustada, enne kui ta jälle Tallinna tuleb. Tahaks talle otsa vaadata ilma et… Brr.

Kui ma teisi ülemusi ka selles kontekstis unes nägema hakkan, siis panen pillid kotti, ausõna.

Võeh.

Ärgata oli päris kole, aga pärast dušši ja sidruniteed on enam-vähem ok. Palavikku pole laupäevast saati, aga kurk ikka natuke valutab (pärast teed küll vähem kui enne) ning peavalu ei läinud ka ööga ära (oleks pidanud õhtul ikka tableti ära võtma. Praegu ka ei viitsi. Tööl ehk).

Et ma ainult päriselt haigeks ei jääks, ma ei saa puht rahaliselt endale haiguslehte lubada…

  7 Responses to “Unenäo-update”

 1. Mis on saanud e-valimiste projektist???

  Täna oleks kuidagi paha, sest homme on karm päev ja peab laekuma 8.15. Aga homme st. 27 õhtul poleks vast hullu. 28 on paraku jälle Paha Päev.

  P.S. ma karjun kod. Oopi peale ka emailis

 2. Ahjaaa…
  Kontakti saab muidugi offf _at_ perses.net
  (ja see on TOIMIV meiliaadress!)

 3. Täna ma ei jõuaks ka, liiga zombi eelmisest nädalast. Aga kui homme välja magan, siis peaks okei olema. Ehk siis homne õhtu ongi kõige tõenäolisem. ma veel mõtlen natuke. Ja siis kirjutan midagi.

 4. Minu tööpäevad kestavad sel nädalal umbes 8 kuni 9ni. Pärast seda võib. Kui pidevalt köhida ja nuusata on ok.

 5. Köhida võib, nuusata võib, üheksa sobib ka.

  Kui ma ennast ära rääkida lasen, siis olen homme ka üheksani tööl. Kole mõte. Aga mõte rahast on see-eest ilus.

  Ma ikka miski hetk kirjutan ikka mingi üldinformatiivse sissekande ka homse õhtu teemal. Päev on veel pikk :P

 6. Mulle võib tegelikult meilitsi ka teada anda. Või msnitsi. Või smsitsi. Vms. Juhuks, kui ma olen liiga sooda, et siin lugemas käia mäletada. Et mäletada siin lugemas käia. Et siin lugemist mäletada. Misiganes.

  Kui asi tõesti nii hull on ja raha nii hea maitseb, võin Su ju õhtul oma takso peale võtta. Sisuliselt sama tee.

 7. Õnneks leiti teine inimene. Ma oleks läinud ka muidu, ma ei oska ei öelda ja raha on vaja… Aga mul on siiski jubehea meel, et ei pea minema – puhkust on veel rohkem vaja.

  Takso pääle poleks sa mind sellegipoolest korjata saanud – oleksin teises poes olnud ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.