Mar 202007
 

Ruuteri toitejuhtme saagast siis. Tulin just Oomipoest ja olen tige kui herilane.

Selline on mu juhe olnud viimased… kuud? (ma pole päris kindel, millal ta nii rängalt kannatada sai)

Nagu ma teada sain, ei oleks tohtinud seda üldse kasutada, tuleohtlik ja nii edasi. Kusjuures ma olen ise nii blond, et selle peale üldse ei mõelnud. Muretsesin ainult sellepärast, kui kaua see veel töötab.

Aga uus juhe maksis 425 kr :P Nagu päriselt. Ma maksin selle näruse ruuteri eest ainult 500 kr! Okei, täishind on tal kindlasti tunduvalt rohkem. Aga siiski.

Oomipoe müüja sõnul ma sellist jubinat Eestist ilmselt kuskilt odavamalt saanud poleks. Mina ei tea. Mina olen sellistes asjades blond. Usaldasin teda.

Aga jubetige olen ikkagi.

Nii tige olin, et ostsin Coffee In-ist lattet ja unustasin kaardile templi võtta. Need kuradi tibid võiks vaevuda KÜSIMA, kas kaart on olemas.

P*rsse.

Kui nüüd keegi tuleb mu juurde jutuga, et ma oleks sellesama asja kuskilt odavamalt saanud, siis saab ta mu käest peksa.

Tänan tähelepanu eest.

(Igatahes on tervislikum olla tige, kui masenduses, eks. Et ei saa vist väga kurta)

  3 Responses to “Kena on”

  1. noh, samas oleks saand sinna otsa joota/keerata tavalise juhtme ja jätkata seda nt vana lambijuhtmega.
    Kui probleem tõesti aint tavalise võrgu pistikuga tegu oli.
    :P

  2. Jootjad/keerajad oleks võinud ennast varem vabatahtlikuna välja pakkuda. Mina, elektriasjus ikka VÄGA blond neiu, ei julge oodata võimalikku odavamat lahendust, mida ei pruugi ollagi, kui nädala pärast teadmata ajaks välismaale sõitmas olen ;)

    Aga noh – raha tuleb, raha läheb… Pole hullu.

  3. kui sa selle ruuteri ostsid, oli juhe igatahes teistsugune. ja kuda sa elektriasjadest ikka ei jaga? su vanaisa oli elektrik! rääkimata oskajatest lähisugulastest nagu ema ja öde… :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.