Apr 092007
 

Ma suutsin viimasel postitusel kuidagi (täiesti tahtmatult) kommenteerimise ära keelata ja olemasolevad kommentaarid koos sellega ära varjata. Ma ei teinud seda meelega, ausalt. Nüüd on korras jälle.

Tegelikult tahtsin teile panna siia pilti kohalikust piimast, aga ma ei viitsi tegeleda hetkel, kahe arvutiga möllamine on nii kuradi tüütu. Iirise arvutil pole Photoshoppi ega mälukaardilugejat, minu arvutis pole netti. Mis tähendab, et ma pean pildid oma arvutisse tõmbama, need ära töötlema, siis mälukaardile tõstma, selle fotokasse panema, fotoka kaabliga Iirise arvutiga ühendama, pildid tema arvutisse tõmbama ja need siis üles panema. Ja ma tegelikult usun, et kogu selle protsessi tegemine oleks umbes sama palju aega võtnud, kui selle kirjeldamine, aga ma siiski ei viitsi, teate.

Leppige siis lihtsalt teadmisega, et ma ostsin omale 3,4-liitrise piima. Eestist juba sellist asja ei saa.

Homme lähen ennast linna peale välja pakkuma.

  13 Responses to “Pähh”

 1. et. fototöötlemine != photoshop.

  alates irfanviewst ja õpetades paint .neti või gimpiga on erinevas suuruses ja nõudlikkusastmes ka tasuta kiirelt kättesaadavat pilditöötlemissofti olemas. ma ausalt ei usu, et sul midagi sellist vaja teha on, millega ainult photoshop hakkama saab.

  linke siis kah:
  http://www.irfanview.com/
  http://www.gimp.org/
  http://www.getpaint.net/

 2. Minu meelest on Irfan View üks paras k*pp, sry. Ma olen seda kasutanud ja hädaga ajab asja ära, aga minu jaoks on see ebamugav. Ja ma ei viitsi nende teiste programmidega möllama hakatagi. Laske mul olla kitsarinnaline, palun. Ma armastan Photoshoppi :P

 3. Jah, ma olen ka kõik oma kolm asja Irfanview’ga tehtud saanud. Aga look who’s talking muidugi.

 4. irfan või mitte, inglise keeles googlisse või livesse visata, et ‘tahan pilte töödelda’ vms, siis tuleb softi riburadamisi.

  mõte oli selles, et pilte on suht mõttetu niimoodi 2 arvuti vahet tõsta, eriti kui sa seda korduvalt tegema juhtud :P

 5. aga photoshoppi kasutades on hea tunne, et ei ole vastikutele kapitalistinärakatele sentigi maksnud, kui tõprakari seda tahab. Irfani ja Gimpiga ei ole seda fiilingut ;)

  (Ma miskipärast kahtlen selles, et su läpakas just legaalse tarkvara kollektsiooni endast kujutaks)

 6. photoshop on kahtlemata parim!

 7. Legaalne? Minu läpakas? Mina ei tea midagi… Mina saatsin lihtsalt Runnile kuuspaki ja nimekirja oma soovidega. Mina olen süüst puhas :D

 8. karm, tikker, karm. mina sinu asemel eestisse tagasi ei tuleks.

  kuriteole ahvatlemine -mitu vanglaaastat? kolm vist?

  piraattarkvara kasutamine – mis tuu trahv oligi … kuni 100 milli?

  mida veel? äkki on see runn alaealine, siis alaealisele alkohoolsete jookide üleandmine (eeldades, et sikspäkk on see, mida mina arvan) – 18000 eeku… .

  ehh, tikker, tikker…

  muideks, ega see runn juhtumisi kraavi kaevata sikspäki eest ei viitsi, oleks vaja nii 80 meetrit sisse visata, aga kopa saaks alles juuli alguseks.

 9. Ma ei tea, millest sa räägid :P Ja Runn on üliväga täisealine ;)

 10. jäidki sinna linna ennast pakkuma vä?

 11. kuidas see… pakkumine edeneb. mul juba sarvede vahelt sügeleb, tahaks teada!

 12. Paar sõna Eesti Raadiole oleks päris asjakohane tõesti!

 13. mis mõttes ma pean Iirise blogist lugema, et sa oled kolmandat päeva kadunud ja ta enam-vähem teab, kelle juurde. Tramaivõi, nii pole ilus teha, mina ja paljud teised oleme juba üliväga mures :?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.