Jun 132007
 

My documentsi revideerides avastasin kausta kehamaalingupiltidega, mis ma kunagi spetsiaalselt blogi jaoks välja valisin, aga see sissekanne jäi tookord miskipärast kirjutamata. Nüüd lükkan need küll üles, sest pärast kõike seda vihastamist on ilusaid mälestusi palju parem vaadata. Ja olgem ausad – kehamaalingud on ikka kuradi ägedad!

Kõigi maalingute autor on Kats, kelle (pahaaimamatuks) modelliks ma olen alati nõus rõõmsalt minema (Londonis on see küll paraku raskendatud, aga ega ma siia ju igaveseks jää!). Reklaami mõttes võin ära mainida, et Katsi võib alati igale poole maalima tellida ;)

Aga et siis pildid.

2005. aasta Tartu tudengite kevadpäevadel osalesime võistlusel “Maali tudeng kauniks”, millest kirjutasin omal ajal pikemalt siin:

© Ove Maidla, Postimees

© Ove Maidla, postimees

© Anton Klink

(ja siit edasi on kõik pildid erakogust)

2005. aasta juulis käisin Watergate’il Katsile elavat reklaami tegemas:

Ja eelmise aasta juunis kutsus Kats mu kuskile Rakverre, kus oli mingi uue kantseleitarvete poe avamine ja mina mängisin taas modelli:

Oeh… Kehamaalinguigatsus tuli kohe peale!

  3 Responses to “Kehamaalingutest”

  1. sai jah mingit kehamaalimisasja pildistatud ükskord :)

  2. ma pidin veel selle hulluga Watergate’i ajal Rüütli tänaval ringi patseerima :)

  3. […] no muidugi kehamaalingud :) Kõik need imelised kehamaalingud, millega ta mind läbi aegade kaunistanud […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.