Nov 172007
 

Teil seal Eestis sajab vist juba lund (loe: löga) jah? :)

Täna tööle minnes oli õues nii ilus, et kohe pidin ühe pildi tegema:

Ilm on küll päikesele vaatamata võrdlemisi jahe – kui päevasel ajal saan oma kuueminutilise jalutuskäiguga metroosse ilma mütsita suurepäraselt hakkama, siis õhtul, kui juba pime, hakkavad kõrvad selle lühikese aja jooksul külmetama. Vaatasin just, praegu on 0 kraadi – külmem, kui arvasin.

Aga siiski, see päike ja selge sinine taevas! Ja suure osa ajast on (vähemalt sellel sügisel) täiesti kuiv – palju nauditavam kui Eestis.

Pildistasin ka kohalikku oravat, aga pilti siia üles pannes tuli meelde, et kunagi, kui Pips siin oli ja me Hyde Parkis käisime, sai seal üht oravat filmitud. Video on palju parem, kui tänane foto, vaadake siis hoopis seda:

Aga nüüd lähen küll tuttu – tegelikult panin juba arvuti kinni ja pesin hambad ära… Oot-oot, kerime tagasi – suus küll sellist tunnet pole, et hambad pestud… Tuli WC-s meelde, et fotod jäid blogisse panemata ja hammaste pesemine ununeski :D Oh jumal, see sõltuvus. Ma siis nüüd lähen hambaid pesema, video laeb nagunii sadu aastaid.

Tagasi. Ikka laeb. Pole veel pooltki üleval. Diskuteerin siis niikaua (iseendaga) teemal: miks mul vasaku silma lääts pidevalt uduseks läheb? Eelmise läätsepaariga oli täpselt sama jama, see muutus lõpus päris häirivaks. Kui uued läätsed silma panin, oli alguses nädal-paar okei, viimased päevad aga jälle tuttavad probleemid. Praegu on kohe täitsa udune. Olen vähemalt kolm korda silmatilku pannud, sekundiks nagu veidi aitab…

Vasak silm peaks mul iseenesest veel tugevam ka olema – müstiline. Aga noh, loodame, et mu silmad on opiks kõlbulikud – siis panen uuel aastal raha kõrvale ja teen Eestisse tagasi tulles selle triki ära ;)

12MB 19-st laetud… Millest teiega veel rääkida võiks?

Processing… Külalised jõudsid just väljast tagasi.

Mida kuradit ta seal niikaua “protsessib”? Tüütu. Tahan MAGADA, et ma ei peaks udusele läätsele mõtlema!

Avastasin, et kell on pool neli (pean pool kümme tõusma) ja et telefonil on ainult üks pulk akut. Panin laadima. Inimesed räägivad teises toas juttu ja see on siia kuulda. Aga ei, ma ei saaks öelda, et nad lärmavad – kui tule lõpuks päriselt ära kustutada ja kaissu pugeda saan, siis vajun ilmselt unne nagu kott.

Olgu, rohkem ei kirjuta ma siia tõesti mitte kui midagi. Head ööd!

  8 Responses to “Sügis Londonis”

 1. Eile tuli jah kahtlast ollust taevast alla, ei olnud see ei rahe, vihm, lumi ega lörts.
  Täna aga on ilus lumevaip maas, päike paistab, õues on külm. Oleks veel rohkem lund, siis võiks jõulud tulla.. :)

 2. hahaa… mulle meeldib lumevaba elu, ei kisu kohe üldse kodumaale hetkel. Oravad on ägedad, aga rebased on veel ägedamad, ma olen paaril hommikul, nii poole viie paiku ikka näinud neid ringi luusimas. :D

 3. se läätsejama on vist perekonnaviga…

 4. silmaoppidest olen tuttavate hulgas nii palju õudusi kuulnud, et ise küll ei riskiks tegema minna.

  prillid kaunistavad ja annavad isikupära juurde :P

 5. Usu mind, kui sul on lühinägelikkust -10, prilliklaasid maksimaalse õhendusega sentimeetripaksused (okei, ma ehk veidi liialdan, ei viitsi otsima ka minna, et mõõta – no PAKSUD ikka, metallraamidest tunduvalt paksemad), nina hakkab veerandtunnisest prillide kandmisest valutama ja läheb punaselaiguliseks… JA su isa oli ca 60-aastaselt pmst pime…

  …siis pole asi enam enese kaunistamises ja isikupäras, vaid puhtalt elukvaliteedis ja tervises.

  Mina õnneks olen selle kohta ainult positiivset kuulnud. Mingist kärsahaisust või muudest opiga kaasnevatest ebamugavustest ma ennast küll hirmutada ei lase. Ma ei tea ühtki inimest, kes oleks seda oppi kahetsenud. Aga ma muidugi pole teemat väga põhjalikult uurinud ka, ainult nende sõprade-tuttavate kogemust tean, kes on ära teinud + mõningatest blogidest ja foorumitest lugenud.

 6. no kui nii hullud miinused, siis vast jah kasutegur suurem kui potensiaalne risk.

 7. Mul on kümmekond tuttavat, kes selle opi on läbi teinud ja ülimalt rahul. Eestis.

  Ise võtan hoogu. Nagu julgen ja nagu ei julge ka….

 8. […] päikeselisest sügisest. Värvilistest lehekuhjadest. Kargest õhust. Triibulisest […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.