Pildipuru minevikust

Mul on juba pikemat aega desktopil kaks kausta, mida ma ei saa sealt ära tõsta, sest paar pilti, mis ma tahtsin sealt blogisse panna, pole ikka veel teie silme ette jõudnud. Puhas laiskus, mis muud.

Esimene juhtum leidis aset 10. oktoobril. Oli ilus suviselt soe nädalavahetus ja kui Mees mind tööle saatis, avastasime kohaliku KFC eest järjekordse jumalakuulutamise aktsiooni. Need toimuvad seal üpris tihti, selles mõttes eriti ei üllatanud. Aga kui tavaliselt paar inimest lihtsalt karjuvad mikrisse, et jeesus on hea ja muud taolist, siis tookord oli kohal terve bänd, solist, taustalauljad…

Mis pani meid pilti tegema, oli aga fakt, et solisti riietuseks olid valge öösärk ja villased sokid. Vähemalt peale vaadates, ma küsimas ei käinud 😉 See oli lihtsalt nii naljakas, et me pildistasime kohe mitmest küljest ja tegime lõpuks veel ühe video ka. See on omakorda põhjus, miks need pildid teieni alles kaks kuud hiljem jõuavad – video oli otse loomulikult parem, aga miskipärast ei lasknud ei YouTube ega Blogger seda üles laadida. Suurus jäi lubatud piiridesse, seega ei oskagi arvata, mis neid hammustas. Vaadake siis lihtsalt pilti:

Teine foto pärineb sellest ajast, kui teile oma ilusat kakaod üles pildistasin, siis jäi miskipärast panemata. Tegu siis teise reklaamiga sellest kampaaniast, millest hiljuti kirjutasin:

Nii, nüüd on karmavõlgadega korras ja kaustad võib rahus desktopilt ära tõsta 😉

1 thought on “Pildipuru minevikust”

  1. Pingback: Pildipuru, vol… » Tikri Päevaraamat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top