Jan 042008
 

…aga võib-olla on viga minus ja minu tutvusringkonnas.

Põhilised (MSNi ja päris) vestlusteemad hetkel ja lähiminevikus: bikini wax (jah, brazilian, peensuste ja detailideni – ma agiteerin kõiki juba pikemat aega puhmalt/raseerimiselt/ kreemidelt selle peale üle minema ja olen seetõttu sunnitud protseduuri kirjeldama) ja seks (erinevatest asenditest kuni libestite, küülikute, muude seksmänguasjade ja suurte riistadeni välja… Veidike statistikat orgasmide kohta kah lisaks).

Jõuludeks kinkis Pips mulle seksipiibli – üks parimaid kinke üldse, ausõna.

Vot sellised me olemegi.

(Ei, tegelikult me räägime muudest asjadest ka vahel. IRW)

PS. Sellega seoses tuleb meelde, et lubasin teile kunagi lähemalt rääkida sellest, kuhu me Riina temaga esimest korda kokku saades viisime – Ann Summersisse mu sõbrannale sünnipäevakingiks küülikut ostma. Neid tuli kõigepealt otse loomulikult pool tundi katsetada ja hoolikalt valida. Tagasiside on positiivne ;) Tere tulemast Londonisse!

  10 Responses to “Tänapäeva noorte rikutud mõtlemine”

 1. Tikri seksi-eri. Nojahnoh… kuidas olidki lood selle näljase ja leivaga?

 2. Mitte ainult Pips, vaid ka Mäks ;)

 3. kui oskad londonis mõnd head brasiilia kohta soovitada, siis anna teada ;)

 4. Offf, mina ausõna ei tea, kuidas olid lood näljase ja leivaga. Aga kui sina tead, võid mind ka valgustada ;)

  Pips, Mäks oli tõepoolest ka, ma mäletan küll pühendust. Lihtsalt sina andsid üle, sellepärast :P (no ja Mäks tegi mulle ise ju veel teise kingituse ka)

  Madam Mina, ma eile õhtul võrdlesin netis Londoni erinevate kohtade hindu, sellest teema nii aktuaalseks kerkiski. Eelmised kaheksa kuud käisin üle kahe aasta karvapallina ringi, aga pärast korralikku vahatamist Eestis (ja meelde tuletamist, kui hea ikka nii on) ei saa enam samamoodi jätkata. Ma olen vist julge ja lähen katsetan mingit tegijat, kes ennast Gumtrees reklaamib ja salongidest poole odavam on. Ega see hullem ikka olla saa, kui ise epilaatoriga teha või lihtsalt karvane olla, nii et kaotada pole midagi.

  Ja kui on hea, siis on tal pärast saba ukse taga – saadan kõik oma Londoni sõbrad-tuttavad sinna :D

 5. kus sa eestis teed? kreemid on ilgelt tüütud tõesti…

 6. Hahahaa. Pärnus. Kunagi ennemuiste läksin Delfi naisteka (!!!) soovituse peale sinna ühe kosmeetiku juurde ja ta on nii äge, et jäingi käima. No mul see teema, et ema ja lapsepõlvekodu ka Pärnus, eks – kaks kärbest ühe hoobiga.

  Aga sinul kul Tallinnas resideeruval kodanikul pole vist selle teadmisega suurt midagi peale hakata :)

 7. öäkk, nüüd hakkab küll halb

 8. jah, asi on sinus ja sinu tutvusringkonnas.
  jube ju, milliste inimestega sa läbi käid…

  fui.

 9. ma olen tallinnas paaris kohas käinud, aga pole rahule jäänud :(

 10. kule, tibupojuketupsulinnuke, kas sa kirjutad ka kunagi või pean ma kohale lendama ja sulle õpetust andma, kuidas endast vanemate inimeste vastu viisakas olla?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.