Feb 242008
 

Sattusin Rootsi TV3 pealt nägema mingit sarja, kus mängis ühe mu kunagise lemmikkomöödiasarja The Nanny peategelane Fran Drescher. IMDB-st peilisin hiljem välja sarja nime – Living with Fran. Ja ma leian, et on täiesti jabur teha uus sari samanimelise peategelasega, kes on ühtlasi ka juut, aga kõik ülejäänu on täiesti uus. No isiksuse kahestumise tunne tekib :D

Kuna sarja on ainult kaks hooaega, kavatsen selle Londonisse jõudes kindlasti tõmmata ja ära vaadata, ei tohiks just eriti kaua aega võtta.

Sisu on tv.com andmetel selline:

Comedy superstar Fran Drescher stars as Fran Reeves, a divorced mother of two, Allison and Josh, who has found love with a man, Riley, who is the same age as her kids. Living with Fran chronicles the story of Fran and Riley’s relationship with great humor, and explores the issues affecting an older woman/younger man relationship nowadays.

Ehk pakub mõnele The Nanny fännile veel huvi ;)

EDIT: Torrentzis seda pole ja utorrenti otsinguga leidsin ainult üksikud osad. Neetud! Kindlasti on seda võimalik kuskilt leida, aga ma pole nii kõrgetasemeline torrenti kasutaja, pean kellegi targema käest nõu küsima.

  5 Responses to “Living with Fran”

 1. kas tohiks paluda, et sa nüüd vahepeal jälle kirjutaksid?

 2. Kas tohiks paluda, et anonüümsed kommenteerijad valiksid edaspidi nimi/URL ja kirjutaksid sinna midagi. Kasvõi nimetähe. Anonüümne oleks siis näiteks A ;)

  Aga üldiselt ma paluks päris nime varjamise soovi korral siiski mingi huvitav ja vahet teha võimaldav varjunimi võtta (ja selle juurde ka jääda), et ma teil vahet teha saaks :)

  Ja kui nüüd päris aus olla, siis oli mul uue postituse kirjutamise aken selle kommentaari tulemise ajaks juba lahti tehtud. Ma siis nüüd kirjutan sinna miskit.

 3. Noh, aga miks sa siis ei kirjutanud?
  PS: no ei, mina ei olnud see anonüümne, a ma lihtsalt tahaks teada…

 4. Sest nett jamas ja kui ma selle ükskord tagasi sain, siis polnud enam tuju.

 5. Tikker, Tikker, miks sa ei kirjuta enam? Leidsin eelmine nädal su blogi ja lugesin kõik algusest lõpuni läbi.. nii põnev oli. No ole nüüd pai ja kirjuta oma seiklustest edasi :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.