Feb 242008
 

Jah, MURAKA siider. Kuivõrd mul on ainult käsipagas ja sinna ju vedelikke ei lubata, olen selle sunnitud küll määramata ajaks Eestisse jätma, aga lõpuks saad selle ikka kätte, ma luban :D

Meenutuseks vaata nt siit.

  3 Responses to “Oleme Rootsis”

  1. ohoh, kus sa sinna said? seal ju on maru paha juua – hinnad kirved ja alkoholi sisaldus kõiges väga madal. tavapoodides 2,5 %, tööpäeviti ka kuni 3,5 vist … kõik üle selle on hingehinnaga systembolagetis.

  2. Lennukiga ;) Ryanair lendab Stanstedist otse Västeråsi, kus mu õde elab. Ma olen juba kuskil kümme aastat vähemalt korra aastas ikka Rootsis käinud, olgu siis kruiisiga või pikemaks ajaks.

    Sedapuhku siis õe 30. juubel (mis ongi täna, vabariigi aastapäeval) – reede õhtul tulime, esmaspäeva õhtul laevaga Eestisse (ema võidab laeva Bingo lotoga järjest uusi reise ja uue aasta puhul anti talle “heaks kliendiks olemise” eest veel üks tasuta reis :D ) ja neljapäeval lendame Easyga tagasi Londonisse. Selline minipuhkus siis.

    Mis alkoholi puutub, siis terve nädala saab 3,5% poest kätte, aga nood hingehinnaga alkopoed on pühapäeviti üldse kinni ja siis saad ainult oma 3,5% õlut lürpida ;) Minu tikrisiider on õnneks nii lahja, et seda tavapoes müüakse. Njämm!

  3. ohooo kui lahe :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.