May 022008
 

Mul algas just ametlikult bank holiday weekend ehk tööle minema ei pea enne teisipäeva. Mõnus!

Tööl on muidu sellised toredad lood, et mingi kõrgem ülemus otsustas kõik graafikud ümber teha – kui siiani käisid kõik tööl vahelduva eduga erinevatel kellaaegadel ja said teha erinevaid asju, siis nüüd on kindlad kellaajad ja tööülesanded. Ja otse loomulikult olin mina see “õnnelik”, kes sai endale kõik kohviku sulgemised.

No ma olin ikka täiesti endast väljas. Teadsin küll, et see on ainus võimalus, kuidas ma saan kogu aja kohvikus olla (Tracie sai kõik hommikused vahetused, aga tema on selle eest pool päeva restorani poolel, mida mina vihkan), aga no ainult sulgeda – iga päev 9-18 (kui sa oled harjunud pool aega 7-16/8-17 käima) – on ikka karm. Hormoonid möllasid ja pisarad voolasid (no ei saanud sinna midagi parata) ja manageri ajasin vist täiesti närvi :D

Aga siis teatas ta mulle, et health & safety kohaselt ei või üldse olla kaks rasedat naist kohvikus, nii et ta peab ühe meist kuskile teise kohta suunama ja kuivõrd Tracie on Costa nö ülemus, siis oleks teda raskem asendada kui mind… Ehk siis mind saadetakse kuskile mujale tööle.

Lubati anda varasemad vahetused ja kui hästi läheb, siis saan ainult kohvikus olla (aga ei pruugi), järgmisel nädalal pidi mingi kõrgem ülemus minuga sellest rääkima tulema. Noh, eks ma mõningaid inimesi hakkan taga igatsema, ehkki enamustest on suht suva ja see Leedu bitch, keda ma üldse ei kannata ja kes meil praegu juba mitu nädalat supervisorit asendab, no temast on ju suisa õnn lahti saada. Töö on nagunii igal pool samasugune, sellest mõttes pole vahet.

Kuna Tracie läheb ülejärgmisest nädalast kaheks nädalaks puhkusele, siis esialgu ei saadeta mind veel kuskile. Eks me siis vaata. Mul suht suva. Saaks ainult nendest sulgemistest lahti, see on kurnav.

Aga täna ma nendest asjadest rohkem ei mõtle, sest ees ootavad kolm võrratut vaba päeva.

Homme läheme uue korteri üürilepingut sõlmima – kõik pöidlad pihku, et omanikul Maasika vastu midagi poleks!

Ja ülehomme on meil aastapäev. Esimene aastapäev. Jajah, esimene. Ja ma olen kolm kuud rase. Huvitav on see, et meie koos oldud aeg tundub mulle palju pikemana. Nagu oleks igavesti koos olnud :D Ma ei tea, kas see on hea või halb… Ma ei kurda.

Seoses aastapäevadega tekkis mul jälle see igavene küsimus – millal üldse on kõige õigem tähistada aastapäeva? Esimene kohtumine? Esimene suudlus? Esimene seks? See päev, kus te otsustate, et olete nüüd paar?

A-ga oli lihtne, esimesed kolm kuupäeva langesid kokku. Mehega on juba natuke raskem.

Mina olen asjaolusid arvesse võttes siiani leidnud, et esimene suudlus/seks (sest noh, need jällegi langevad mul tihti kokku) on kõige kohasem aeg. Seega siis pühapäeval ;)

Ja seoses seksi teemaga jõuan ma ikka ja jälle tagasi selleni, et minu arust pole mingit mõtet pingutada ja oodata ja raskesti kättesaadavat mängida, et mees jumala eest ei arvaks, et sa oled l*ts, kui sa oledki oma loomult vabameelset laadi, kelle jaoks kohustustevaba seks (esimesel õhtul) pole mingi probleem.

Kui sellest asjast on määratud midagi tulema, siis tuleb nagunii. Mina üldse ei viitsigi aretada mingit teemat mehega, kellele minu vabameelne ellusuhtmine on probleem. Pigem otsin omasuguseid – kuniks vallaline, seksib omatahtsi ringi, aga suhtes on truu. Ja ma pigem hoiatan kõiki kohe alguses ette, millega neil tegemist on. Eks ainult julgemad jäävadki pärast seda veel alles. Mees oli üks neist, muig.

Aga iseenesest oleks ju huvitav teada, mille järgi keegi aastapäeva tähistab. Minu blogilugejad, kes te olete hetkel suhtes, jagage oma kogemusi!

  8 Responses to “Kaua oodatud vabadus”

 1. Hmm. Las ma mõtlen… Võimalusi on päris mitu: esimene kohtumine; esimene kohtumine, mis polnud nii põgus, et mitte kulmineeruda esimese sauna, suudluse, seksi ja ühise hommikusöögiga; abiellumine; esimene lahkukolimise järgne romantiline nädalavahetus… ;)

 2. Noh, mina loen ametlikuks aastapäevaks seda kuupäeva, kus me otsustasime koos edasi minna. Ja tutvumist tuleb niisama meeles pidada. =)

 3. Eh, meil oli lihtsalt üks suur nihverdamine… Mis minu meelest kestis terve kevade. Meespool väidab isegi midagi mingi kuupäeva kohta, aga ma ei usaldaks seda liialt. Pole viga, mingit tähistamist ei toimuks niikuinii – pole sellised tähistajad tüübid. Pigem ilkujad tüübid, kes esimesel aprillil teatavad, et kallis, aasta/kaks aastat on juba pikk aeg, äkki aitab ka. Näis, kas kolmanda ära näeme…

 4. Seda sa vist tead millal me Madisega seda lugema hakkasime? Siis, kui ma talle 18. oktoobril Tallinnasse külla läksin, siis oli meil ke esimene suudlus. Me isegi arutasime, et millal meil see kuupäev siis oli ja olime mõlemad nõus, et just sel kuupäeval. Sel aastal saab siis 5 aastat täis :P

 5. nagu ma kunagi taunole kirjutasin:
  “ma mäletan küll, kui ma esimest korda siin olin.
  käisime öösel õues suitsu tegemas. mul olid jalad paljad. ja seljas sinu sinine hommikumantel.
  rohi oli märg ja mõnus ja see öö kestis igavesti.”
  ja siis selle järgi arvutamegi. esimene suudlus oli mõned päevad varem.
  :D

 6. Meil on n-ö ametlikuks aastapäevaks esimene päris kohting. Tuttavad olime enne seda juba peaaegu aasta… ühes firmas töötamise rõõmud, eksole.

 7. Meie loeme oma suhte alguseks seda õhtut, mil mees mul esimest korda käest kinni võttis. Nummi, mh? Esimese suudluseni läks sellest vist koguni paar päeva veel.

  Tagantjärele mõeldes oli see lugu parajalt totakas ja lühidalt ümberjutustades kõlab veel totakamalt. Oli mul üks lihtsalt hea sõber. Ma ei olnud kunagi teda *sellise* pilguga isegi vaadanud. Pidasime järjekordset öist vestlussessiooni. Võttis mul käest kinni, väga ootamatult. Olin segaduses, aga kahtpidi seda žesti mõista ei saanud ja nii ma armusingi ära. Hoobilt. Aga paar päeva pidi ta mul veel käest kinni hoidma, enne kui ma ise aru sain, et nüüd ongi nii. Aprillis sai 8 aastat täis.

 8. Mina loen ka esimesest seksist, esimest kohtumist nagu ei fikseerinud, suudlused tulid ka kuidagi loomulikult. Ja seksi kuupäeva ma tegelikult ka ei tea, need olid lihtsalt lihavõtted (heh, üsna ühemõtteline), mida annaks muidugi vanadest kalendritest täpsustada. Ka ei tähista, lihtsalt iga aasta mune värvides loen aastaringid mõttes kokku.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.