Mõningane progress

Ma olen ära pakkinud kolm kohvrit, seljakoti ja spordikoti. Minu asjadega on nüüd enam-vähem ühel pool. Igasuguse köögiträni ja meie mõlema jalanõudega ka (mis võtsid enda alla pea pool Swammi kohvrist ning olid, olgem ausad, siiski enamjaolt minu omad).

Nüüd on jäänud veel Mehe asjad. Ja hommikumantlid. Ja tekid-padjad. Ja veel nipet-näpet. Meil on veel üks vaba kohver, suhteliselt suur spordikott ja seljakott. Vast saab hakkama… Ja ilmselt ei viitsi Mees sellega täna tegeleda, aga no tal on homme aega, kui mina arsti juures olen.

Seda ma küll ei tea, mis me siis teinud oleks, kui poleks olnud võimalust Antti ja Swammi kohvreid laenata, suur spordikott on ka eelmisest elamisest ära hiivatud. Kui ühistranspordis kolida, ei ole just eriti mugav arvukaid suvalisi kilekotte kaasa tarida…

Otsustasime, et hommikul kolima hakata ja asjadega mitu tundi aias chillida oleks ikka veidi kahtlane, seega käin hommikul arsti juures ära, tulen siis tagasi ja kolime kahest.

Loodetavasti läheb kõik libedalt.

Pakkimine ahju.

3 thoughts on “Mõningane progress”

 1. bummer..
  mis moodi te need ühistranspordiga ära viisite?
  😕 mul on pelgalt mõttest, et kolima peab hakkama, paha tuju juba..

 2. Esimene kord: kaks kohvrit, suur ja väike spordikott, kaks seljakotti, suur õlakott.

  Tagasiteel viisime laenatud kohvrid (nüüdseks endistele) korterinaabritele tagasi.

  Teine kord: kaks kohvrit, kaks suurt spordikotti, õlakott ja läpakakott.

  Ja need kolm suurt spordikotti, mida me kasutasime, olid ka eelmisest (õigemini praeguseks siis üle-eelmisest) elamisest ära hiivatud – muidu oleks pakkimisega jama majas olnud.

  Nipet-näpet ununes ikka maha, need tõi Mees samal õhtul veel seljakotiga ära.

  Uh. Aga nüüd on kõik siin ja järgmise kahe aasta jooksul me kolida ei kavatse. Asi oli seda väärt!

 3. Positiivne!

  Usun, et mul endal on sama hullult mingit kila-kola kogunenud 8 kuuga. Olen juba korra 3 suurt kilekoti täit asju vanematekoju tagasi vedanud..

  Aga samas on uue kodu lõhn hoopis teine. Kui sinna sisse kord saab, siis on tunne täpselt sama, mis peale seda, kui oled 2 päeva aias näpud mullas olnud ja vahepeal pessu pole lastud ning siis lõpuks. Selline kerge, aga võõras, aga ikkagi ju hea.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top