Jul 162008
 

Mul on viimaste päevade jooksul olnud vähemalt neli erinevat ja asjakohasemat teemat, millest siia kirjutada, aga tegudeni pole jõudnud ning hetkel vihastusin jälle ühe vana probleemi peale.

Miks on nii palju tühiblogisid? Miks on nii, et mõlemad nö kasutajanimed Bloggeris, mida ma endale tahaksin, on just nonde tühiblogide all mõttetult kinni? Ammu olen tahtnud olla lihtsalt tikker, mitte tikrike (sellest nimest kasvasin mitu aastat tagasi välja) ning hetkel plaanin vaikselt kinnist ja kutsetega beebiblogi, nagu mitmed siin juba teinud on, et saaks oma titejutud ja fotod privaatsemalt ja vabamalt ära rääkida/näidata (siia blogisse kirjutaks muidugi ka üldisemalt ja muust elust, ega see ei kaoks).

Aga ei saa ma ei tikrit ega maasikat – mõlemad on need neetud tühiblogid. Tikker juba mitu aastat (olen sel pea kaks aastat silma peal hoidnud), maasikas ilmselt ka tükk aega (kusjuures samale kasutajale kuulub veel teine tühiblogi maasikad).

Tahaks kirjutada murekirja mõnele Bloggeri-onule, aga see on nii suur keskkond, et ma ei usu vähimatki mingisse tulemusse. Loogiline ju oleks, et mitte kasutuses olevad kontod kustuvad mingi aja jooksul – miks ei võiks see olla nii ka blogidega? Just kuid täiesti tühjana seisnud blogidega, mitte nendega, kus postitusi ka on (sellest saan veel aru, kui keegi kirjutab nüüd uuele aadressile, aga vana blogi ei koli ja see jääb loetavaks vanalt aadressilt).

Äh. Perfektsionist nagu ma olen. Lihtsalt ei suuda maasikale ühtki normaalset alternatiivi välja mõelda, maasikake või muu taoline kõlab lihtsalt halvasti.

Ummikseis. Võib-olla peaks siiski mõnele Bloggeri-onule ettepaneku saatma, et tühiblogid mingi aja järel automaatselt kustuks ja lootma, et äkki see ettepanek ei lähegi musta auku?

  7 Responses to “Miks küll”

 1. Öised uitmõtted – tikrimaasikas.blogspot.com ja tikkerlondon.blogspot.com on mõlemad vabad

 2. Mõtlen ka kaasa.

  Tikerber on sünonüüm tikrile (sõnastikust vaatasin) ja tikerber.blogspot.com on täiesti vaba. Maasika asemel sobiks maasikamari, kuid kahjuks ka selle nimega on olemas tühi blogi.

 3. Ka karusmari on tikri teine nimetus, aga see pole ilmselt see, mida sooviksid… :P
  Kusjuures tikrimaasikas kõlab päris hästi :)

 4. Ma oleksin ka tikrimaasikat pakkunud… :) Enne eelmisi kommentaare lugematagi. Tegemist p e a b olema hea nimega.

 5. Tikrimaasikas käis ka mul peast läbi, aga jätsin kõrvale kui liiga lohiseva.

  Tegelikult mõtlesin juba laiemalt: kui nüüd üks põnn tulemas, tahaks nagunii mõnda varsti veel, et neil koos seltsim oleks ja kõigile eraldi blogi teha pole mõtet. Võtaks siis kohe sellise auahne nime nagu tikripesakond vms? :D

  Blogi nime saab muidugi käigu pealt alati muuta… Seegi hea.

 6. tikripõõsas? ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.