Sep 292008
 

Reklaamin siis siin ka, äkki leian kellegi :)

Pakkumine on mõeldud kõigile londonlastele, kes kasutavad hetkel mobiiliga helistamiseks pay as you go-d ning kavatsevad jääda UK-sse vähemalt järgmise aasta jõuludeni.

Kuna võtsime kolm kuud tagasi 1,5-aastase mobiililepingu, aga kolime ootamatu plaanide muutuse tõttu juba kahe nädala pärast tagasi Eestisse, sooviksime selle mobiili ja lepingu kellelegi edasi pärandada. Kui tavaliselt nõutakse mobiililepingu sõlmimiseks pikaajalist address proofi, mistõttu värskelt Londonisse kolinud peavad reeglina vähemalt terve esimese aasta pay as you go-d kasutama, siis meie lepingu edasi pärandamise ainus tingimus on, et tollel isikul oleks olemas UK pangakonto (ning selle saab EL kodanik Lloydsist ilma igasuguse address proofita, passi olemasolust piisab).

Telefoniks on punane Sony Ericsson W660i. Operaatoriks on 3 ning £15 eest kuus saate 300 kõneminutit/sõnumit kõigisse UK mobiilivõrkudesse ja 02-ga algavatele lauatelefonidele + 300 tasuta minutit 3 enda võrgus + tasuta MSN, Skype jms (kolme kodukal on täpne list). Sõnum Eestisse maksab 25-30p (ei mäleta täpselt), need + muud välismaa kõned-SMSid tuleks siis arvele lisaks. TUNDUVALT odavam, kui kõnekaart!

Kui eelistad kasutada oma vana harjunud mobiili, võid ka ainult SIMi kasutada – seda juhul, kui su telefon tunnistab 3G võrku. Aga annan mobiili igal juhul lepinguga kaasa – Eestis pole mul seda vaja ja see on ju nö hinna sees. Müüge maha, kui soovite, võrgu luku saab igas putkas £10 eest maha võtta.

Nö kauba vahetus toimuks ajavahemikus 7-15. oktoober – saaksite minu elukaaslasega mõnes 3 esinduses kokku, teeksite lepingu oma nimele ümber ja saaksite kätte mobiili, SIMi ning kõik muud vajalikud jubinad (garantiidokument, karp, CD-d, kaablid, kõrvaklapid jms – kõik, mis juunis mobiili ostuga kaasa sai).

Kui sa ise pole huvitatud, aga ehk tead kedagi, kes võiks olla – saada see link talle!

Huvilised, jätke kontakt blogisabasse ja võtan teiega väga kiiresti ise ühendust ;)

  One Response to “Kas mõni londonlane sooviks soodsat mobiililepingut?”

  1. Tere,
    tulen paari päeva pärast aastaks Londonisse õppima, oleks asja vastu täitsa huvi, muidugi, kui pakkumine veel kehtib.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.