Oct 122008
 

…sellist, kes kiiresti ja valutult hambaid välja tõmbaks ;) Kasutada sõna hammas on tegelikult liialdus, Mehel on ainult üks kuri juurikas igemes alles, mille põletikku just antibiootikumidega ravitud sai ja mis võimalikult kiiresti välja tõmmata tuleks. Tugevat ja kindla käega arsti ühesõnaga vaja.

Ise käisin Tartus kunagi Raekoja platsi hambapolikliinikus, rohkem kohti ei teagi. Selles mõttes oleks lollikindel koht, et kindlasti üks soodsamate hulgast (tal kindlustust nagunii pole, aga erakad on kohati ikka jube kallid).

Ilmselt oleks meesarst kohasem valik? Endal on ainult tarkusehambaid omal ajal välja tõmmatud, seda paraku Pärnus. Läks küll nii valutult, et mina ei oska midagi karta. Aga igasuguseid hirmujutte ju räägitakse :P

  4 Responses to “Soovitage kindla käega hambaarsti Tartus!”

  1. Kogu hambaravi on Eestis nagunii tasuline ja kindlustus siinjuures ei aita.

  2. Ma olen käinud vajadusel sealsamas Raekoja platsil dr Mari-Liis Veske juures. Mulle see arst küll meeldis, aga pole ammu vajadust olnud :)

  3. Mina lasin Tartus kunagi ühe tarkusehamba välja tõmmata Viktoria Seene hambaravis. Töö ülikiire ja korralik ning vähemalt Tallinna hindadega võrreldes odav. Odavam ka kui Tartu kesklinnas.

    No kabinet asub küll imelikus kohas (vene kool) ja peamiselt ta vist koolilapsi ravibki, aga mulle seal meeldib. Ja pärast väikseid hambaraviarveid ma auasalt öeldes mujale ei kipu. Samas ei ole ma kordagi töö kvaliteedis kahelnud.

  4. soovitaksin PMA hambaravist dr Jüri Keskküla, hästi tore, asjalik ja rahulik inimene. Käin tema juures juba mitu-mitu aastat, tegelikult ise elan hoopis Tallinnas:)
    PMA asub Turu ja Sõbra tn ristil uues kontorihoones, aadress on Sõbra 54.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.