Lekib!

See on ju teada asi, et põhimõtteliselt võib terve raseduse aja rindadest aeg-ajalt veidi piima erituda.

Enamasti ei satu ma sellele “lekkimisele” peale, näen lihtsalt hiljem kuivanud piima plekke riietel või rinnanibudel.

Esimene kord, kui rinnast konkreetselt miskit välja nirises, oli oktoobri alguses. Ja just hetk tagasi kukkus jälle paar tilka välja. Pühkisin kuivaks ja hakkasin blogi kirjutama, kukkus paar tükki veel. Veider ja naljakas on.

Huvitav, millest kogu see värk sõltub?

EDIT: Just tilkus kolmandat korda. Ma huviga jälgin, kaua veel. Teine rind on seni kuiv, esimesel korral tilkus väikese vahega mõlemast ühe korra.

EDIT 2: Kell on pool kolm ja tükk aega oli vaikus, mõtlesin juba, et kõik. Tutkit. Olin millessegi nii süvenenud, et ei pannud ümbritsevat tähelegi, kui äkki märkasin, et jälle märg. No ma ei tea… Kui asi nii jätkub, lödistan ju voodipesu täis.

PS. Ma tõesti ei tea, võib-olla ma ei peaks rinnanibudest ja muust taolisest siin nii avalikult rääkima, aga noh – ma pole ju kunagi osanud piiri pidada 😉

3 thoughts on “Lekib!”

  1. hihii, see natuke nagu ettevalmistus, et pärast sünnitust ära ei ehmataks. esimesed nädalad olid minul nii, et laps pidi ühe piiksu tegema ja kõik hakkas jooksma… ca 2 kuuse titega oli juba võimalik normaalseid riideid selga pamnna ja ei pidanud kartma, et kuskil avalikus kohas pluus märjaks läheb…

  2. okei, see oli juba imelik…

    õnneks on varsti sünnitus ära ja siis saab pöörduda tagasi normaalsete teemade juurde – päevadeaegne kõhuvalu, menstruaalvere hulk jne

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top