Ilusat advendiaega, kallid sõbrad!

Meenutuseks huumorinurgake kahe aasta tagusest advendist.

Käisime raekoja platsil esimese advendiküünla süütamisel, kuulasime ühendatud mudilaskoori jõululaule ja kärutasime niisama ringi.

Selle pildi tegin ma Mehe kukilt. Ma ei mäletagi, millal keegi mind viimati kukile võttis, see oli küll aasta(kümne)id tagasi.

Lund oli ka natuke 😉

Plika ise arvas oma esimesest advendist nii palju:

Aga et paremini ka näha oleks, siis:

Ja niiviisi tudus ta enne seda, kui talle välja minekuks kombe selga tirisime:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top