Ma logisin üle saja aasta Sitemeterisse ja viskasin statistikale pilgu peale. Päeva keskmine 378??? Kuulge, kas on võimalik, et nende statistika on p*rses? Sest minu mäletamist mööda on mul lugejaid päevas alati nii 120 ringis olnud…
Ja ma ei ütleks, et mu blogi oleks viimasel ajal hirmus palju huvitavamaks läinud, ma ise eeldasin, et huvi pärast lapse sündi ja teemade ühekülgseks muutumist pigem langeb.
Veider.
Kust te kõik äkki tulite? 🙂
Ma otseselt ei kurda ju, ühest küljest kõditab see edevust ja nii. Teisest küljest on aga ikkagi kõhe, sest suurema lugejaskonnaga on alati potentsiaalselt rohkem võimalikke probleeme, ehkki minul on seni kõik väga ilus ja viisakas olnud.
*sülitab kolm korda üle vasaku õla*
EDIT: Uurisin natuke edasi ja avastasin vähemalt ühe võimaliku põhjuse: mu blogi aadress on ühes perefoorumis, mis seletab titehuviliste lugejate arvu kasvu 😉
Kuni septembrini on see aasta iga kuu olnud 4000-5000 külastaja kandis, oktoobris järsku 8000 ja novembris 11 000. Foorumisse jõudis aadress alles novembri esimeses pooles, nii et huvi tõusis juba enne. Minu Eestisse kolimisega ehk…
No mis seal ikka. Vaatan huviga, kauaks seda huvi jätkub 😀
Mina usun küll, et nende statistikaga on kõik korras… ise olen suhteliselt hiljutine lugeja, Daki blogrolli kaudu leidsin lingi ja nüüd tsekkan vähemalt ülepäeviti, kas Sa midagi uut oled kribanud.
Tere, mina olen Jaanika ja ka alles mõnekuine lugeja. Taas Daki blogilinkide kaudu tulin ja jäin pidama.
Aga täiesti imelik on see, et blogi kaudu saab võõrast inimesest nii palju teada. Ma näiteks tean, millises majas te elate 😀
Kes vähegi seda kanti tunneb, see jagabki ära, ma pole oma kirjeldustes just kuigi kitsi olnud 😛
Tea, kas peaks üritama üldisemalt kirjutada või… Ma pole selles kunagi eriti tugev olnud.
Leidnud kunagi kusagilt viite siia, lugesin aeg-ajalt netiuitamiste käigus, huvi kasvas tõesti järsult seoses rasedusega – ise Eestis kõhtu kasvatades oli huvitav lugeda, kuidas Londonis arstivärk jmt. on. Ja nüüd ei saa enam järgi jätta.