Jan 032009
 

Tubastes tingimustes olen lina nüüdseks korduvalt kasutanud, aga väljas enne tänast mitte – ilmad on ju külmad, tundus liiga suure jamamisena. Täna läksin üksi välja ning tahtsin poodi ja panka minna. Kuna polnud suuremat viitsimist üksi käruga jaurata, otsustasin lõpuks lina ära proovida.

Mees oli idee tekkimise ajaks juba lapse vankrile mõeldes ülisoojalt sisse pakkinud (-11 kraadi ikkagi), seega lükkasin kõrvale mõtte rasedusjopest, mille luku oleks saanud ilmselt üle lapse kinni tõmmata, ning otsustasin, et mantli võib eest lahti jätta küll, külm ei tohiks hakata.

Ei hakanudki, ehk oli isegi liiga soe. Kuklavolt oli koju jõudes kuum, aga mitte niiske. Plika jäi magama juba siis, kui teda õueriietesse toppisime, magas kogu väljas olemise aja ning koju tagasi jõudes veel lahtise akna all ka.

Pank oli muidugi kinni, ega meil siis pähe tulnud, et laupäev on. Aga poes sai ilusti käidud ja üleüldiselt oli linalapsega igal juhul palju mugavam asju ajada kui vankriga.

Loen esimese katsetuse 100% õnnestunuks ;)

  One Response to “Linaga õues”

  1. Olen aeg-ajalt su blogisse sattunud. Viimati vist ca pool aastat tagasi. Ja nüüd vanu postitusi vaadates avastasin, et sa elad minu lapsepõlve maja vastasmajas. :) See õu nende kahe maja vahel oli minu lapsepõlveaegne peamine ajaveetmiskoht. Liivakasti seal vist enam ei ole?
    Kummastav igatahes.

    Aga nüüd peaks ka magama minema, sest homme (ehk siis juba täna) hommikul on minu kord varem üles ärgata. Ärkamisaega dikteerib meil 2-aasta ja 3-kuune äratuskell :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.