Jan 042009
 

Nagu paar päeva tagasi lubasin, siis siin on pildid meie Pärnu-tripi jalutuskäigust rannas. Kuna meil endal vankrit kaasas polnud, laenasime Mehe õe oma. Mulle kohe üldse ei meeldi need vankrid, milles laps pole näoga minu poole! Aga noh, hea, et üldse saime, Plikale on ju värsket õhku vaja. Ja ilm oli imeilus.

Koju jõudes panime lapse turvatooliga rõdule, ta põõnas seal veel päris pikka aega:

Ja mõned pildid veel, mida ma varem pole viitsinud üles panna.

Omal algatusel Plika veel asju kätte ei haara, aga kui sinna ise midagi panna, siis vehib sellega tükk aega rõõmsalt, enne kui käest pillab:

Kõik meie kingitused. enamik neist küll Plika omad:

Vana-aasta õhtul tegin kakaod ja suutsin üle pika aja midagi lilletaolist välja meelitada (mullid on küll endiselt koledad ja ega see kujundki suurem asi pole):

  2 Responses to “Jalutuskäik mere ääres ja muud pildipuru”

  1. Hmm, sa võid mind täiesti vabalt lüüa vms, kui ma nüüd pange panen ja oma töntside silmade tõttu veel vanas eas pean südamevalu tundma, aga minu kingitus ei paistagi välja, või ei pidanud te seda lihtsalt piisavalt kingituseks. ;) Noh, ise sa ju ütlesid, et k õ i k kingitused… Aga võibolla on need ikkagi mu töntsid silmad. :)

  2. Sul on täiesti õigus – unustasin. Sest kui ülejäänud kingid olid kõik üheskoos, siis sinu kulinad said juba Plika turvatooli külge riputatud – tool ei olnud too hetk nägemisulatuses ja nii jäigi pildilt välja…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.