…ja minu Google Readerisse tekivad järjest Londoni eestlaste postitused, otse loomulikult koos fotosüüdistustega:
Nagu näete, on lumi Londonis haruldane ja rõõmustab eestlaste südant. Eriti vahva on Iire blogipostituse viimane pilt meie hetkel lumega kaetud vanast Londoni aiast. Oleks mina siis oma Londonis elatud talve jooksul kordagi lund näinud…
Kade olen! 😛
Aga nüüd vutt-vutt-vutt õhtusele koristusringile, hambaid pesema ja siis voodisse und ootama!
…ja kui sa seda Londoni lume pilt veel tana hommikul naeksid 🙂 ….bussid ei toota yldse, rongi ja metroo liiklus on hairitud ja paljud lennujaamad yle Inglismaa suletud. Inimesed istuvad mootoriteel autodega lume vangis (minu mees yks nendest) ja ma ise ei saa maja taga uksest valja….Ma pole sellist asja veel enne siin Inglismaal nainud viimase 15 aasta jooksul…natuke midagi sellise ootamatu lume ‘laviini’ moodi mis Eestit tabas mingi aeg enne joule.
http://www.ilmajaam.ee/?id=76848
Taitsa kaif on. Lund muudkui sajab. Linn on taiesti halvatud, kellegil pole kodudes lumelabidaid, liikumine on konniteedel voimatu 🙂 Kodus soojas on aga tore istuda, eriti siis kui toredad naabrid on kellel saab kulas kaia ja lastel lobu kui palju.