Feb 052009
 

Mida arvavad mu blogi uuest kujundusest need 29% lugejatest, kellel on veel 3:4 ekraaniga arvuti ja 1024 laiusega resolutsioon? Kui kujundust muutsin, oli Mehe läppar paranduses ja enda läpakas tundus, et peaks tavalisele ekraanile ka ära mahtuma. Nüüd tuleb aga välja, et sai siiski sutsu lai.

Kiri on ka Mehe meelest liiga suur – see sai jällegi valitud minu läpaka ekraani järgi, mul on see ju suhteliselt väike.

Ma põhimõtteliselt VÕIN kaaluda millegi muutmist, kui liiga paljusid häirib.

EDIT: Blogi üldlaius on nüüd õige, ei tohiks enam kellelegi peale 1% 600×800 resolutsiooni kasutajatest (keda esindab vist ainuisikuliselt mu ema) kerimisriba tekitada. Tekstiosa laiust ma kitsamaks ei tee, muidu ei saa normaalse suurusega fotosid panna.

  13 Responses to “Kiire küsimus”

 1. vaga hea kui suures kirjas, ei pea prille otsima. koik on super !
  ja nii hea blogi.

 2. peaks mainima küll, et jube suur on, nagu kogu aeg luubi all. Mina eelistaks küll väiksemat formaati. Londoni lumevang

 3. jah, see kiri on veidi suur, aga ega seepärast postitused lugemata jää :) lihtsalt ennemini oli mugavam väiksema fondisuurusega.

 4. Natuke liiga suur on jah, selline varasem elegants kaob selle luubi-efekti taha ära, pluss siis et ühe läpaka ekraanile tekib ka horisontaalne kerimisriba.

  Aga kena ikka :)

 5. Minu meelest oli ka varem ilusam ja mugavam.

 6. Minu arvutiekraanile mahub väga ilusalt ära ja suur kiri on silmale väga teretulnud puhkuseks.

 7. Kel tekst suur, sel crtl+miinusmärk kiire klaverilt toksata. Täitsa kena ja mõistlik laius ja kujundus.

 8. *kessu nõustub lontuga*

 9. noh, minu silmale on häiriv see, et minu läpiga vasakule poole ei jää ekraani ääre ja teksti vahele mingit vahet ja pisut häiriv on lugeda.

 10. Mulle meeldis ka vanem rohkem, aga täiesti tõsi – ega see lugemast takista, et see nüüd lai on.

 11. laius pole probleemiks. Teksti suurus on – mina saan ilma kerimata lugeda vaid 11 rida postitusest, mida on selgelt liiga vähe… Aga noh, RSS abiks.

 12. mu läppari 11″ widescreeniga on perfa! lauakat (19″ 3:4) kasutades on tekst veits suur ja tyhjad ääred, kuid se ei häiri.

 13. mulle meeldis eelmine rohkem. väiksema kirjaga lihtsalt harjunud.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.