“Magab” 3 Comments / By Tikker / 15. February 2009 Panime Plika millalgi peale üheksat voodisse (õigetpidi, teki sisse mähituna) ja jätsime omapead. Poole kümnest kontrollima minnes avanes selline vaatepilt: