Feb 222009
 

Käisime täna kirikutes. Kõigepealt Pauluse, siis Maarja teenistusel. Esimeses ei olnud seda tunnet, teises oli.

Läheme leeri :)

Tunnid on küll juba pihta hakanud, aga üsna alguses, seega pole hullu. Mai alguses on õnnistamine.

Mina olen tegelikult juba leeris käinud, nii umbes kaheksa aastat tagasi. Keskkooli ajal käisin üpris regulaarselt kirikus, meil oli seal vahva noorteseltskond, kellega peale ühise teenistustel ja piiblitundides käimise ka muid (st kirikuväliseid) asju koos tegime. Aga siis kasvasid kõik suureks ja kolisid erinevatesse linnadesse, nii see ära vajus. Ülikooliajast saati pole kirikusse peaaegu üldse sattunud.

Ristitud ma nagunii pole ja kuna leerist on hiiglama palju aega möödas ning see oli metodisti kirikus, nüüd aga käime luteri kirikus, otsustasin ikka tunnid ka koos Mehega uuesti läbi käia, ehkki põhimõtteliselt peaks niisamagi saama.

Sellised lood siis. Täitsa hea tunne on :)

  4 Responses to “Olulised otsused”

  1. Tublid. Me ka kirikurahvas :)

  2. Põigake ikka Jaani ka enne lõpliku otsuse tegemist.

  3. Jah, me kaalusime alguses Jaani ja Peetri kirikut ka, aga jätsime siis erinevatel kaalutlustel kõrvale. Otsus oli vaja kiiresti ära teha, sest enamikes kirikutes tunnid juba käivad, Paulus ja Maarja asuvad meie kodule kõige lähemal, Maarjat mulle soovitati ka.

    Ja tunne oli õige, see on kõige olulisem :)

  4. […] laulatus oli seega täiesti loomulik soov. Kuna olin noorena käinud leeris, aga mitte ristitud, otsustasin koos Abikaasaga uuesti leeri […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.