Murakas, koli Tartusse! 1 Comment / By Tikker / 28. February 2009 …mul on sulle kodutänav olemas! Eriti šefi kõrvaltänavaga, kusjuures 😛 (Täitsa juhtumisi raviminfos surfates leidsin)
hahaaaaa, väga hea 😀 .. nüüd äkki kolingi 😀