2 thoughts on “Kui rõdu ei ole…”

  1. Selliselt sisse pakituna ei suuda see sell ennast rohkem liigutada, kuni veidikene käsi siputada ning kogu pamp – laps, tema õueriided ja vankrikott – kaalub ikka omajagu. Kui häält teeb, käime nagunii kohe kontrollimas ka. Turvaprobleeme ei ole, tänan muretsemast.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top