Mar 012009
 

Riigikogulased surfavad 52 000-kroonise kuupalga eest internetis, aga lasteaiakasvatajate palku ja tööaega tahetakse kärpida?

Nonoh, eelneva valguses on Liis Lassist kirjutatud artikkel isegi positiivsem – sain mõnda aega Eestist eemal olnuna ja (sopa)ajakirjandust eriti mitte tarbivana ka lõpuks aru, kes ta sihuke on ja kust ta tuli.

Üleüldiselt – kas kuskil on üldse normaalne elada? Ega ma sinisilmselt ei arva, et igal pool mujal on parem, aga PEAB ju olema mõni riik, kus poliitikud oma raha eest actually tööd teevad ja majanduslanguse korral õigetest kohtadest kokku hoitakse…?

Iseenesest ei pea ma Õhtulehte just ajakirjanduse pühaks lehmaks ja absoluutse tõe allikaks, aga kuuldused ei teki eimillestki ning mõningane tõde on seal kindlasti. Delfi pildid see-eest räägivad enda eest.

Ma olen suhteliselt apoliitiline inimene, aga praegu tundub minu täiesti asjatundmatule silmale, et midagi on ikka VÄGA-VÄGA VALESTI.

EDIT: Et natuke naerda saaks, siis vähemalt paar Delfi artikli kommentaari:

401.03.2009 09:56
see joonistus on uue energeetilise lahenduse projekt, joonistatud seade ongi see senitundmatu seade, mis hakkab tuuleenergiat salvestama

kustas01.03.2009 09:56
täielik ebavõrdsus, mina teenin sama asja eest 10x vähem.

  2 Responses to “Midagi on ikka mäda selles Eesti riigis”

  1. selle ´õige´ riigi nimi on Utoopia! ;)

  2. …mille nimeline on juhtumisi üks Mehe armastatumaid arvutimänge, mis mind aeg-ajalt ikka juukseid kitkuma paneb!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.