Ökoreklaam, vol 2

Lisainfoks eilsele postitusele nii palju, et sain täna oma meilile vastuse, kus kinnitati, et lapse võib kaasa võtta ja hilinejad lastakse ikka sisse. Registreerumine toimub avalduste laekumise järjekorras, eelistatakse sihtgruppi ehk noori peresid. Täpsed toimumise kuupäevad on 6., 7., 8., 13. ja 16. aprill kell 16.00-18.30.

Saatsin avaldused ära, jään huviga ootama. Tõesti tore, et selliseid asju korraldatakse 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top