Mar 152009
 

Sai muude asjade hulgas proovitud, ega müts pole väikseks jäänud. Vist ei ole :D

Huvitav, kui kaua läheb, enne kui ma suudan leppida kurva tõsiasjaga, et minu kodupoeks on nüüd Selver? Olgu pealegi eestimaine, hinnad on kirved ja kassatšekid düsfunktsionaalsed. Kas on raske sisestada süsteemi kaupade kohta täpsemaid andmeid? Comarketis võis ju olla väike valik, aga hinnad olid seal kohati isegi odavamad ja kassatšekid eeskujulikud – pane või nädal hiljem ostud kirja, saad kõik vajaliku info kätte. Selveri tšekkidega peab seda kindlasti samal päeval tegema, enne kui sa millegi ära sööd ja pakendi ära viskad. Vähemalt siis, kui oled selline statistikahull nagu mina, kes tahab peale fakti, et üleeile sai ostetud õunastritsel, teada ka seda, mis firma ja mis kaaluga tootega tegu oli. Prügi sortimine pole just minu unistuste amet, aga üles ma selle kile leidsin (ma pole normaalne, ma tean).

Ega peale mööbli paigutamine ja Plika riiete sortimise täna midagi õieti teha ei jõudnudki – riidedki on alles kõik laiali (neli suht võrdses suuruses kuhja: väikesed Kessule tagastamiseks, ülejäänud väikesed, parajad, suured), lapse vanniaeg tuli enne peale, kui need kummutisse ära panna jõudsin… Aga mis siis, homme on ka päev. Nüüd pole enam muud, kui muudkui kotid järjest ette ja asjad kappidesse.

Eile öösel sai magatud poole neljast poole kümneni, praegu naudin klaasikest siidrit ja sellega kaasnevat unisust. Poen vahelduseks jälle õigel ajal põhku. Homme uue hooga :)

  5 Responses to “Kokkuvõtteks”

 1. Taanis kohtasin kassatsekke, kus oli lihtsalt peale kirjutatud nende keeles:

  Toode – 10 krooni
  Toode – 12 krooni,
  Toode – 15.90 krooni.

  Päris jabur, mis?
  Hindade leidmine toodete juurest riiulilt oli ka hulka raskem kui meil siin, õnneks oli enamasti olemas hinnakontrolliseade. Kodupoes Aldis siiski mitte.

 2. kuule, jaluta parem tuglase tänava saastakasse, see ei ole ju kaugel. seal on muide comarket ka üle tee :D

 3. Huvitav, Tallinnas on just nii, et Selver on odavam kui Comarket, viimane on lisaks veel ka ülihalva maapoe-stiilis valikuga..

 4. Äh, ma arvasin, et sa nüüd rõõmustad ja käid Säästukas sealt! Lähedal on ju? Comarket samuti! Vaksalist säuhti Tammsaare tn ja majade vahelt ta juba paistabki!

 5. Ma alles kolisin sisse, kodus möllamisega on seni nii palju tegemist olnud, et pole jõudnud poodide peale põhjalikumalt isegi mõtlema hakata :) Veeriku Selver on ilmselt siiski lähim – neli minutit jalutada. Säästuka lähen otsin varsti üles! Comarketist, olgem ausad, väga puudust ei tunne :P

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.