Mar 162009
 

Eks ma olen eraviisiliselt sellest juba enamikule rääkinud, aga saagu siia siis veelkord kirja.

Õige päev on teatavasti pühapäev. Suurt pidu ei tee. Kutsun kõiki väiksemate gruppide kaupa neile sobival ajal külla – ütleme alates… Neljapäevast :) Põhirõhk jääb nii ehk naa nädalavahetus(t)ele – eriti nende puhul, kes tulevad väljaspoolt Tartut.

Andke lihtsalt teada, millal tulla tahate ja siis paneme sobiva aja paika – liiga palju inimesi korraga pole lapsele hea, aga kuni nelja-viieliikmeline seltskond ei tohiks küll liiga teha.

Selle mainin igaks juhuks ära, et mu ema on neljapäevast esmaspäevani siin – päevasel ajal ta enamasti töötab, muidu on lihtsalt tore ;)

Väljaspoolt Tartut tulijatele on võimalik öömaja pakkuda – korraga max kolmele inimesele, mida vähem, seda rahulikum muidugi.

Ma üldse ei pahanda, kui mõned külastused nädal-paar sünnipäevast hilisemaks jäävad – tahaks lihtsalt kõik millalgi ära näha. Tuleb siis selline… Sünnipäeva-soolaleiva kombo. Pakun kooki ja kohvi ja salatit… Või midagi sinnakanti :P

Lõpetuseks lisan siia mõningate persoonide nõudmisel ka kingilisti. Mulle on küll alati mõistatuseks jäänud, kuidas nonde listide puhul tagada, et sa näiteks kolmelt eri inimesel ühte ja sedasama asja ei saaks, aga noh – eks ostke oma kingid viimasel minutil ja lugege seni blogi – ma ju hoian siin sündmustega jooksvalt kursis.

Aga kui nüüd listist endast rääkida, siis…

 • Seltskondliku poole pealt – Aliast ja Eesti mälumängu tahaks kangesti (EDIT: kuuldatavasti olla mälumängust praegu uus versioon väljas, kus on parandatud eelmises olevad vead – uuel on kollane kleeps karbi peal vms)
 • Ühte korralikku SUURT kaussi oleks vaja (mis võiks ühtlasi ka ilus ja värviline olla) – no sellist, kus sees saaks koogitainast või suuremat kogust kartulisalatit teha. EDIT: Pipsilt ja Markolt ma ühe ägeda kausi sain, mis ka marjaks ära kulub, aga mul oleks endiselt ühte VEEL suuremat vaja. Et siis ERITI suur kauss, jah.
 • Raamatulist on siin
 • Šampuse- ega veiniklaase ei leidu meie majapidamises – igasugu muid klaase on enam kui küllalt, nii et joodud saab, vabalt… Aga neid ÕIGEID pole. Ega polegi palju vaja, kuus vms.
 • Silikoonist muffini- ja koogivorme igatsen taga. Just nimelt silikoonist – olen seda koogivormiteemat uurinud ja puurinud, tunduvad tavalistest palju etemad.
 • Teravaid maniküürikääre oleks vaja :D Mu enda omad on nürid ja ehkki ma iga kord neid kasutades vihastan, ei jõua ometi kuidagi uute ostmiseni
 • Kui keegi kuskilt mõne eriti cooli kohvitassi leiab, siis nendest ei ütle kunagi ära – mul on juba kuus erinevat olemas, kõik ühevärvilised ja peamiselt pastelsetes toonides ehk suht igavad. Otsest vajadust seega pole, aga kui saaks mõne säravkollase või punase või põneva mustriga tassi, oleks ikka äge. Ja et pealt piisavalt laiad oleksid, eks, muidu pole asjal üldse pointi. Vaska tõi mulle maailma kõige ägedamad kohvitassid – ROHKEM pole mul enam tõesti vaja, kapp ajab üle :)
 • Taolist kannu on vaja – suuruses 0,6 liitrit
 • Kui keegi teist on vahepeal miljoni võitnud ja eriti heldes tujus, siis uut mobiili oleks vaja ja spa kinkekaardist ei ütleks ka ära ;)
 • Küünlasõltlane olen, neid ei saa kunagi liiga palju – lõhnadest meeldib ainult kaneel, muidu pigem lõhnatud. Mida suurem ja värvilisem, seda ägedam :P
 • Üle põlve põlvikuid on hädasti vaja – just üle põlve, lühemad ei kõlba. Olemasolevad paarid kulusid mõlemad auklikuks, aga ilm on selline, et tanksaapaid saab veel mõnda aega kanda ja üleskeeratud teksade juurde oleks just pikki põlvikuid vaja. Värvidest muidugi punane ja must või nende kombinatsioon, näpuga valget võib ka sekka visata. Laiad triibud meeldivad :) Jala suurus on mul küll 41, aga sokkide-põlvikute puhul näitab kogemus, et parajad on pigem number väiksemad ehk tavaliselt siis 37-39 jalale mõeldud isendid.
 • Kummikud!!! Nojah, jalatsite kinkimisega on nii ehk naa ikaldus, numbri värk jne. Aga kummikud on suht lollikindel värk, nagunii peab villase soki sisse panema ja… 42 number ilmselt läheks, ehkki tšekk tuleks sel puhul kindlasti alles jätta. Musta ja punase kombinatsioon on jällegi eelistatuim, ehkki ega aias möllates poleks vahet – kollased või mõne muu särava värvi/ilusa mustriga oleks ka toredad :)

  One Response to “Sünnipäevast, korraldusliku poole pealt”

 1. kessu, liis ja kaks naasklit tuleks neljapäeval. mittevägaõhtusel ajal.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.