…tegelikult küll kahekesi, aga lapsest pole suurt abi, pigem vastupidi 😉
Kuna emal oli vaja homme hommikuks Pärnus olla, aga ta polnud autojuhtimiseks vormis, viib Mees ta ära ja tuleb homme hommikul oma perekonnaga tagasi – nad plaanisid eile nagunii meile külla tulla.
Nii et peame tänase õhtu ja öö Plikaga kahekesi hakkama saama, homme lõunaks peaksid nad kohal olema. Ega muud pole ju hullu, ainult kangesti väsinud olen ikka veel – ei jõua eriti last ringi tassida ega temaga väga aktiivselt tegeleda. Üritan tissi, tegelusteki ja erinevate mänguasjadega ära osta. Seni peame vastu 😛
Kedagi appi kutsuda ka ei julge – äkki olen veel nakkusohtlik.
Oeh. Kui see kell vaid üheksa saaks ja lapsel uneaeg tuleks. Lähen üritan nüüd kadunud lutti otsida…
meditsiini õppetoolis õppimine on ikka kõvasti aidanud, et ma ise haigeks pole jäänud 🙂
…ptui-ptui-ptui…
kas enel oli pohmakas?
Enel oli kõhuviirus 💡