Saime lõpuks pesunööri üles pandud. Täna on lihtsalt oivaline pesukuivatusilm – päike ja tugev tuul:
(kui sellesse pesukorda oleks rohkem Plika riideid sattunud, oleks sama uhke pildi saanud nagu Kessu):
Tõime Pärnust mõned mättad lumikellukesi (Mees kaevas oma kunagise kodu aiast):
Rabarberijuurikaid tõime ka. Koju jõudes otse loomulikult avastasime, et meil on maja kõrval kahes kohas puhmad nina maa seest välja pistnud. Miks nad seda küll paar päeva varem ei teinud, oleks veidi kaevamise vaeva säästnud…
Aga üldiselt on aiakoristus alles pooleli. Eelmised üürnikud jätsid meile näiteks “rõõmsaks” üllatuskingiks mädanenud euroaluseid ja mitu suurt kotitäit (ei tea mitme aasta) pooleldi kõdunenud lehti…





oh, need pooleldi kõdunenud lehed on hea kaup. Tehke komposti või pange maasikad maha ja see lehepudi sinna vahele. Ja selle põhu asemel, mille peal kasvatamisest sa just kirjutasid saab ju neid lehti kasutada.
Komposti jaoks olevat neid kaugelt liiga palju, väitis Mees. eks me vaata 🙂
Meie hoovist tuli sügisel 100-liitriseid kotte 30 tükki ja mingi hunnik jäi veel aianurka ka. Ma tahtsin sellega seda öelda, et ilmselt mitme aasta jääke teile siiski ei jäetud.
Tallinnas viiakse neid ära (20 krooni kott), äkki on Tartus ka midagi sellist.