Blogi kirjutamine ei edene, tee mis tahad. Ega pole mõtet sundida ka, küll see tahtmine tuleb jälle tagasi.
Ajaloo mõttes saagu ära mainitud, et eilne päevaplaan jäi täiesti täitmata ning käisime selle asemel hoopis õhtupoolikul linnas jauramas (nägin Swammi uue laheda värvilise elamise ära ja sain natuke kevadpäevadest osa), täna oli leeri õnnistamine ning pärast seda grill ja chill meie aias.
Tegelikult on üks küsimus ka: kas on üldse võimalik, et kingad oleks ühtaegu ilusad JA mugavad? Ilusad nagu kõrge kontsaga ja naiselikud. Mul on varbad katki. Päh.