Pühapäevane piknik

Kõigepealt lihtsalt üks hommikune nunnu pilt:

Käisime poest läbi, ostsime piknikumaterjaliks puuvilju, juustu, sandwich fillereid ja kaks ahjusooja pikka saia ning kihutasime rongi peale, et Iirisega kesklinnas kokku saada.

Pärast rohket rahmeldamist vajus Plika draakoni alla tudule, mispeale me Iirisega ta meeste hooleks jätsime ja ise South Bankile jalutama läksime.

Seal oli muuseas väga vahva näitus:

London Eye’ni ei jõudnudki, sest laps ärkas ja tahtis süüa. Pärast seda oli elu jälle ilus:

Reinule lapsed üldse ei meeldi 😉

Lõpuks hülgasime mehed ja käisime veel Angelis hiinakat söömas. Tinderboxi kolmandat korda ei jõudnudki, pidin hakkama enne kodu poole liikuma.

Aga ma pikemalt ei viitsigi kirjutada, sest Iiris juba tegi seda. Lugege sealt 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top