…on kahtlemata Preclick. Õeke soovitas seda mulle aastaid tagasi ja kuigi olen miskil hetkel ka teisi katsetanud, siis sellest mugavamat ei ole – pole vaja mingeid kastikesi tõmmata ega muud jama teha, lihtsalt klikid punasel osal ja valmis.
Vanasti andis pärast paarinädalast kasutamist registreerumisest kuidagi kõrvale põigelda, viimati enam ei osanud. Regasin siis ära – peale toonase kinnitusmeili pole nad mulle siiani midagi saatnud ja see oli juba päris ammu. Nii et ei mingit spämmi.
Lihtsalt mõtlesin teiega oma head kogemust jagada, äkki on kellelgi abi 🙂
parim viis punaseid silmi vältida on osta peegelkaamera hoopis. punased silmad tekivad vaid kompaktkaameratega.
Hoian ennast vägisi tagasi, et kümmet erinevat pähe torganud üliiroonilist vastust siia kirjutamata jätta.
Lugupidamisega,
Tikker
Pea kaheaastase staažiga endine fotopoe töötaja
no ma plaanisin kohe kummeliteed, jääkompressi ja Visinet soovitama hakata 😀