Mitte ei saa aru…

…kuidas plaanitud vaiksest ristimisest koos ristivanemate ja hea küll, minu emaga, sai äkitselt suuremal hulgal salatit ja kooki nõudev enam kui kümnepealine sugulasteorgia… 😛

Aga olgu peale – koogid jahtuvad, kartulid keevad, salatimaterjal on varutud. Ma olen ennast ületanud!

Ja Vaska on Ameerikamaalt tagasi ning iga hetk mulle külla jõudmas. Juhhei!

2 thoughts on “Mitte ei saa aru…”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top