Veel üks kuum päev

Tänane päev oli võrdlemisi rahulik ja kodune, aga on sellegipoolest mitmeid asju, mida tahaks üles tähendada.

Esiteks – Plika hakkas viimaks korralikult käputama. Okei, tegelikult märkis Pips juba eelmise nädala lõpus, et ta käputab päris hästi, aga siis käis kõht veel kohati maas. Tänaseks on vilumust piisavalt, enam kõht maad ei puutu.

Teiseks – tänane päev oli väga edukas söögirindel. Hommikuks tegin väikse kausikese Hippi putru – sõi kõik ludinal ära. Mõni teine hommik ei taha üldse, kõik käib vastavalt tujule. No ja umbes poole väiksem portsjon oli ikka. Igal juhul sõi!

Päeval oli nii palav, et eriti ei üritanudki talle midagi toppida, sai kamapalle ja vett ja tissi. Tegime küll lillkapsapüreed hakklihaga, aga see ei läinud kaubaks. See-eest õhtul sain päevast üle jäänud taldrikutäie talle pool pettusega sisse söödetud – niisama ei olnud huvitatud, aga kamapallid aitavad alati. Söömine käis meil nii, et üks kamapall, siis üks lusikatäis püreed, mille peal oli kamapall, siis jälle ainult kamapall jne. Kõik sõi ära!

Räägitakse küll, et lapsele peab alati värsket toitu andma ja no korduvalt üles soojendanud pole ma tõesti midagi – aga seda on rohkem kui korra ette tulnud, et kui ma talle mingi toidu üles soojendan ja ta seda ei söö, siis jääb see lihtsalt mõneks ajaks niisama ja hiljem annan talle seda soojendamata. Ei juhtu paari tunniga miskit, ei taha ju kallist kraami raisku lasta. Üleöö seisnud toitu muidugi ei anna…

Vaska käis õhtupoolikul külas. Pidasime aias saiakeste ja virsikutega piknikku, Plika sai samal ajal esimest korda oma väikest basseini välitingimustes katsetada:

Oo, ja ma sain Vaskalt udupeene kingituse, aga see jäi üles pildistamata, nii et mõni teine kord näete.

Aga nüüd tuttu, homme vaja varakult tõusta ja palju asju teha.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top