Veel üks pisike plikatirts on siin ilmas juures – juba kolmas sel aastal (ja enne neid oli veel üks poiss kah 😛 ). Nüüd on väikene vahe sees, siis peaks Abikaasa sünnipäeva paiku õe poisipõnn ennast välja uuristama, no ja siis juba ootan augustit. Loodetavasti tuleb seekord poiss, me igal juhul kutsume teda juba nimepidi 😛
Mh, vahepeal võiks veel rasedusuudiseid tulla, see ootusärevus on nii tore!
Ma hakkasin eile ohtul pool naljaga mehele raakima, et kolmas oleks tore ja tema kes ma arvasin on raudselt selle vastu utles "I'm not totally against it…" 🙂
Jeee – oleks ma ainult 10 aastat noorem 😐
No kuule, sa ei ole ka just 45, eks 😀 Minu sündides oli ema 36-aastane ja praegu ei paku mu sõbrad talle enamasti üle 45 (arvuta ise 😛 ) – kui oled hingelt noor ja bioloogiline kell veel töötab 😀 Siis pole kunagi liiga hilja!
Ma ei taha nüüd öelda, et te peaks kohe hakkama järgmist tegema, aga no selles suunas MÕELDA ju ikka võite. Mõtlemine ei kohusta millekski… Ja lapsed on ägedad 🙂
jaaa….kui nad on väiksed ja armsad… on nad väga ägedad.
vanusest alates 12 ei ole nad enam pooltki nii armsad…paugutavad uksi ja söövad su viimased närvid ära.
(räägib enda kogemusest, kindlasti on väga armsaid teismelisi ka olemas, lihtsalt minuni nad pole jõudnud, ma sain need kõige julmemad lapsed, raudselt 😀 )
Palju onne 🙂
Kutsun ka enda ponni juba nimepidi! Loodetavasti on ikka poiss nagu arstid utlesid!
Ehh, MrsB, mul hakkas mees ise kolmandast rääkima 🙂 Mäletad, ma kunagi kirjutasin pika jutu, miks me kolmandat last ei soovi. Nüüd juba hakkaks natuke sõnu sööma 😀
Kuniks me mõlemad koolis käime, pole see muidugi mõeldav.
Ja ma arvan samuti, et pole sa nii vana midagi. Lase aga käia 🙂