Mar 242010
 

Ei, tegelikult ma koristasin hommikul kõik ära nagu tavaliselt, keetsin Plikale putru ja… Siis läkski asi käest ära :) Kõigepealt passisin niisama arvutis, siis helistas Merlis Skype’is, temaga sai lõpuks tund aega juttu räägitud. No ja kui ma lõpetasin, oligi kell 12 – tavaliselt läheme 11 paiku õue ja hakkame 12 juba koju tagasi tulema.

Nii et õueskäik jäi täna ära. Määravaks sai peale laiskuse ka äärmiselt hall ja üldse mitte välja kutsuv ilm, ehkki vihma ei sadanud, nii et vabalt oleks võinud minna. Kuna Plika aga pühapäeval ja teisipäeval suisa kaks korda väljas käis, ei ole vast suurt vahet, kui see üks päev nüüd vahele jäi.

Ootasin huvi ja hirmuga, kuidas Plika siis lõunaunne jääb, kui enne väljas mütanud pole. Tavalise 2-6 minuti asemel läks nihelemiseks, sättimiseks ja uinumiseks seekord kaheksa minutit – ühesõnaga ei mingit probleemi. Kõige üllatavam oli aga see, et ta ei ärganud kaks tundi hiljem ka uksekella peale, kui mulle juurikakast toodi – tüüp lasi pealegi kaks korda ja pikalt kella… Plika on praeguseks kaks ja pool tundi maganud, siiani ei kosta teisest toas piuksugi.

Aga ei, homme hakkan korralikuks, ausõna!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.