May 012010
 

Kirjutan vahelduseks maisematest asjadest, mis ka suurt rõõmu valmistada võivad – täna oli perekondlik shoppamispäev. Mis reaalis tähendas seda, et kõigepealt käisime Primarkis ja TK Maxxis Abikaasa asju ostmas, siis käisin mina natuke üksi ringi, kuni Abikaasa magava Plikaga kohvikus istus, mitte midagi küll ära ei ostnud, ainult seitset Mothercare’i ja H&Mi imetamisrinnahoidjat proovisin (ilusad olid, aga ükski ei istunud), siis käisime hiinakas buffet-lõunal (jook + nii palju, kui süüa jõuad £5.50 nägu, njämm) ning lõpuks Primarkis Plikale riideid ostmas. Ega ma endale ei üritanudki suurt midagi leida, paneks sellega ainult Abikaasa närve proovile – küll jõuab Marise ja Krissuga shopata, naiste värk.

Abikaasa riideid ma enamasti pildistada ei viitsi, kui just midagi überägedat pole, aga Plikale soetatu üle tundsin küll siirast rõõmu, mida tahaks teiega jagada. £20.50/370 kr eest saime talle teksad, pikad ja lühikesed suvised püksid, seeliku, kaks lühikeste käistega pluusi… Lisaks veel täiesti plaaniväliselt kuus väiksemas suuruses lühikeste käistega värvilist bodyt – no need olid nii nunnud ja odavad, ei saanud kuidagi ostmata jätta. Otsest vajadust ju polnud, samas olemasolevatest 0-3 kuud lühikeste käistega bodydest on neljast kolm pigem plikalikud (rohkema või vähema roosaga) ning 6-9 kuud bodysid ongi vist ainult üks… Seega kõhuelanikule kuluvad ära küll :) Roosa body jääb ilmselt väikest õde ootama, küll too kunagi ikka tuleb :P Või siis ehk mõnele tulevasele titale kingiks, näis.

Teksad maksid £5/90 kr, kollased püksid £4/72 kr, väikesed bodyd £2/36 kr kahene komplekt, lühikeste käistega särgid £2/36 kr kahene komplekt, lühikesed püksid £2/36 kr ja seelik £1.50/27 kr (seeliku all on muide veel samast riidest lühikesed püksid, nö ühes tükis – väga praktiline, ei pea mähet välgutama). Kui nüüd ühe ilusa mütsi ja mõned 22-23 suuruses lahtised kingad leiaks (21 suurusest on Plika kohe-kohe välja kasvamas), siis vist ongi suvegarderoob olemas.

CIMG0259

CIMG0273

CIMG0253

Primarki koduosakonnast leidsin kaks mõnusalt suurt ja pehmet käterätti (£2/36 kr tk) ning 133×150 cm piknikulina (£5/90 kr) – see oli nii mõnusalt värviline (mulle laimiroheline ja türkiis mõlemad väga meeldivad) ja  praktiline, alt kilega ja saab ilusti väikseks kokku pakkida.

CIMG0284

Oo, ja veel üks väga praktiline emotsiooniost – käsipagasi mõõtudes kohver (£30/540 kr). Jalutasin lihtsalt TK maxxis mööda ja sattusin pisikestest nunnudest kohvritest vaimustusse. Alguses vaatasime üht veidi odavamat punasekirjut, aga sellel olid kehvad rattad ning lõpuks hakkas väljavalitu rohkemgi meeldima – must on praktiline, ei määrdu, muster annab omapära ja nunnufaktori. Mõnusalt tugev, ei lagune paari korraga laiali, rattad on ka kindlalt kinnitatud ja kummist… Me ju lendame iga aasta reeglina vähemalt kaks korda, seni oli meil käsipagasiks Abikaasa seljakott ja minu spordikott, nüüdsest on palju mugavam ja mahub rohkem.

CIMG0290

Lisaks sai meie Tähtvere kodu noorima elaniku garderoobile tema emme palvel kõvasti täiendust ostetud. Päris kõike küll ei leidnud, aga nagu alguses mainitud, saab kindlasti veel rohkem kui korra shopatud, sealhulgas vajadusel kõike tagasi viia või ümber vahetada…

Jaa, mulle meeldivad ilusad asjad. Eriti siis, kui need nii soodsad on :P

  7 Responses to “Värviline rõõm”

 1. ma ka lausa nautisin primarkis ja Asdas shoppamist, sest sain nii endale igasugust vajalikku väga soodsalt, mehele, tüdrukule ja poisile ei saanud ka ostamata jätta bodysid, sest seal on nad nii odavad/ja Eestis väga kallid!

  muideks, kuna ma Sinu blogi loen ja kommenteerin, siis tunnen, et ehk oleks viisakas Sind ka oma blogi lugema kutsuda (juhul kui peaks huvi olema :) )

 2. Jajaa, ma olen varem vaadanud, et ühtki nähtavat blogi pole… Tänan kutse eest :P

 3. oi, kuidas tahaks ka Primarkis shopata!

 4. Aga mis sind takistab? Soojal maal käite pidevalt, asi siis vahel Londonisse lennata. Kui piletid piisavalt ette osta, saate nii odavalt, et teeb shoppamise pealt kokku hoitud raha kuhjaga tasa. Kord-paar aastas tasub igal juhul garderoobi täiendamas käia! Eriti suurte soodukate ajal… Jaanuaris ja juulis :P

  Kui Eestisse tagasi ei koliks, pakuks hea meelega öömaja kah :)

 5. Hästi armsad riided.

 6. eks see rohkem oma lohakus ole, et see aasta pole sinna kanti jõudnud. öömajagi olemas sugulase pool :)

 7. oi ma olen kade, nii vahvad asjad (Y) vastik-vastik-vastik, et Eestis lasteriided nii ropu hinnaga on :(

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.