May 022010
 

Sain just kutse ühe kinnise blogi lugemiseks, mille autor kolis Inglismaale minust kaks aastat varem. Ma siis nüüd loen algusest peale, jõudsin just tema sünnituslooni ja lapse esimese elunädalani… No sihuke titeisu tuli peale!

Plikaga on ka väga lahe, see minu teadlikult mitte närvi minemise ja Plikale kõige rahulikult seletamise plaan on siiani edukalt toiminud – mina ei vihasta, Plika on parem laps, ma iga päev sõna otseses mõttes viiskümmend korda vaatan teda ja imestan, kuidas me ikka nii laheda lapse saime. Aga Plika pole enam titt, Plika on juba täitsa inimene :)

Ja titeisu on. Selle imepisikese tite isu, kes ainult tissib ja magab… Ja on niiiii pisike ja niiiii nunnu. Oeh.

Kolm kuud ja kümme päeva. 102 päeva. Tähtajani siis. Millal ta tegelikult tulla otsustab, eks seda näitab vaid aeg.

Tänaseks lubas palju vihma, terve päeva oli ilus ilm, tibutama hakkas alles õhtul peale kuute, kui bussipeatusest koju kõndisime. Nüüd lõpuks ladistab täiega. Oi, kui mõnus on seda kuulata, ma jumaldan vihma häält.

Maris peaks juba maandunud olema (sõnum läks igatahes kohale), kõigi eelduste kohaselt hakkab 23 bussiga Stanstedist Victoria poole sõitma. Kuna talle sai lubatud, et keegi läheb vastu ja kaardid-juhised iseseisvalt meie juurde jõudmiseks jäid nagunii saatmata, siis tuleb minna :D Abikaasa jäi Plikat rahustades ise ka magama, varsti ajan ta üles, ei taha ise küll välja minna. No rase naine võib nõuda, et mees tema asemel vihmases öös tema sõbrannale vastu läheks, eks. Sellepärast ma tal praegu magada ja puhata lasengi :P

Nii sürr ja mõnus on olla. vihmaladin ja pilguheit kellegi teise ellu… Mulle meeldib niiviisi blogisid lugeda, nagu raamatut.

  3 Responses to “Ei jõua ära oodata”

  1. tited söövad ja situvad öösiti… patrikule meeldib hoopis päeval magada. urr! (arva ära, kas mehed norskavad mu körval voodis praegu.) sa äkki oled ära unustand, kuidas vastsyndinuga koos elamine on? kui vaid saaks issi imetama öpetada… a beebi on kahtlemata maailma armsaim ja teda vöib yksköik kui kaua lihtsalt vaadata :)

  2. No alguses nad ju söövad-s*tuvad-magavad ööpäevaringsetes tsüklites nagunii, paraku on neil jah pigem kombeks päeval rahulikumalt ja pikemalt magada ning öösel jaurata :P

    Aga kui kohatised öised jauramishood ning täiss*tutud mähkud, mida siis paratamatult kohe vahetama peab, kõrvale jätta, siis öised söötmised mind iseenesest küll ei häirinud… Torkasin tissi otsa ja magasin edasi.

    Norskavat meest ma muidugi üldse ei talu… Õnneks on mul selline, kes norskab ainult selili, nii et vastaval puhul saan ta alati külje peale magama nügida. Kui üks samal ajal tissi otsas ripub, on kogu operatsioon muidugi keerulisem.

  3. Mulle meeldib ka tohutult niiviisi heita pilku peale teiste eludesse. Ongi nagu täpselt raamatu lugemine või filmi vaatamine. Ja see titeteema on praegusel hetkel just väga põnev ka minule. :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.