May 022010
 

Tellisin just Egmont Estonia suurelt tühjendusmüügilt 667 krooni eest 40 raamatut (Geily on süüdi, tema mulle selle lingi saatis!). Enamik hinnaklassis 2-22 kr, neli tükki 25 kr, üks 33 kr, üks 39 kr… Mõtlesin küll, kas on nüüd ikka tark niiviisi kulutada, samas ma olen kindlalt seda meelt, et lastel peab PALJU raamatuid olema, no ma siis pigem varun praegu odavaid, hoian hiljem raha kokku :)

Igasugu printsessid ja multikakangelased ja Disney teema jättis mind täiesti külmaks, aga loomad ja kleepsud ja värviraamatud ja Shaun the Sheep ja beebiraamatud ja… :D Nii on.

Soodusmüük, muide, pidi aprilli lõpuni olema. Kuna ma aga viimasel päeval kuidagi tellimust esitada ei saanud, sest pärast andmete sisetamist viskas ette page not available, proovisin täna uuesti – hinnad olid endiselt soodsad, seekord sain tehtud. Ja postikulu oli ainult 29 krooni, juhhei! Nii et ema peaks järgmise nädala jooksul paki saama.

Raamatuid läheb ikka vaja, ega neid lapsi siis ju ainult kaks ei saa olema :P

Maris ja Abikaasa peaks varsti jõudma, siis saab magama minna. Pesumasin ka just lõpetas, olen viimase nädala jooksul Plika riiete sorteerimise kõrval usinasti kõikvõimalikke hooajaväliseid riideid pesnud – kampsunid, mütsid-sallid-kindad ja kõik need, mis enam selga ei lähe :P Kolimine ju ukse ees, osad asjad saadame vist juba järgmine nädal ära. Nüüd ongi kõik vajalik puhas, see oli viimane laadung.

  3 Responses to “Hull või…”

  1. ajasid mulle ka isu peale :) Tellisin 17 raamatut. Nüüd mitmeks aastaks hooletu ja kui vaja, saab kinkida ka :)

  2. Tanud ka minu poolt. Yle 10 raamatu sai tellitud :)

  3. Mul ka tellitud 24 raamatut juba ammu :) Poisil need juba pikemat aega igapäevased lemmikud. Meie ka mingeid multikaraamatuid ei tellinud, vaid ikka neid beebikaid.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.